"Świat według Kiepskich". Ślub Mariolki i Kopernika w nowych odcinkach! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Świat według Kiepskich" powraca po przerwie! Przed nami 12 nowych odcinków, w których zobaczymy m.in. ślub Mariolki i Kopernika! Jak Ferdek ułoży sobie życie z zięciem? Sprawdź, co wydarzy się w nowym sezonie "Świata według Kiepskich"!

Multimedia

Kopernik (Andrzej Kłak) cały czas stara się o względy Mariolki (Barbara Mularczyk). Ferdek (Andrzej Grabowski), który zaczyna sobie zdawać sprawę, że jego latorośl młodsza już nie będzie, postanawia pomóc szczęściu. Tym bardziej, że jego przyszły zięć znajduje sobie interesujące hobby: warzenie piwa. Mimo przeszkód, których, oczywiście zabraknąć nie może, w przyspieszonym tempie, para stanie na ślubnym kobiercu!

Metamorfoza Ferdka i ślubne plany w nowych odcinkach. Kiedy premiera? [CO SIĘ WYDARZY, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Emisja 12 nowych odcinków planowana jest na jesień 2018 r. – Cieszymy się z powrotu na plan po rocznej przerwie. Praca nad tym serialem jest dla nas zawsze wielkim wydarzeniem. Przygodę z Kiepskimi rozpoczęliśmy w grudniu 1998 r., w przyszłym roku minie 20 lat, odkąd serial pojawił na antenie! Mogę obiecać, że zabawnych sytuacji i powodu do śmiechu również w tym sezonie nie zabraknie – mówi producentka serialu z ramienia ATM Grupa, Anna Skowrońska.

Za reżyserię 23. serii odpowiada uznany reżyser filmowy i serialowy, Adek Drabiński, który dotychczas pracował m.in. przy produkcjach realizowanych na zlecenie Polsatu: "Rodzina Zastępcza" oraz "Tylko Miłość".

Weronika Książkiewicz dołącza do obsady! Jolasia królową? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×