"Świat według Kiepskich". Weronika Książkiewicz dołącza do obsady! Jolasia królową? [ZDJĘCIA]

"Świat według kiepskich" już jesienią wróci na ekrany! W nowym sezonie wystąpi m.in. Weronika Książkiewicz, która sporo namiesza w życiu Waldusia i Jolasi... Aktorka szokuje stylizacją!

Multimedia

W najnowszym sezonie „Świata według Kiepskich” Weronika Książkiewicz wcieli się w rolę zniewalającej Królowej Babilony, która pokaże, jak w praktyce wykorzystać sztukę uwodzenia. Pojawienie się tak wytwornego gościa będzie efektem obejrzanego przez Jolasię (Anna Ilczuk) programu telewizyjnego, który podsunie żonie Waldusia pomysł, aby zostać królową.

Michał Koterski dołącza do obsady! Kogo zagra? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Obecność na planie serialu bardzo ucieszyła Weronikę. Aktorka od wielu lat jest fanką „Świata według Kiepskich”. Jak sama przyznaje, perypetie mieszkańców osiedla Kosmonautów okraszone są niewymuszonymi, a zarazem śmiesznymi dialogami, a Polacy pokazywani są z dystansem.

Bardzo lubię ten serial, bardzo chciałam w nim zagrać. Od razu zadzwoniłam do taty, żeby się pochwalić, bo on zawsze chciał, żebym zagrała w "Kiepskich" – mówi Weronika Książkiewicz.

Warto dodać, że za reżyserię 23. serii odpowiada uznany reżyser filmowy i serialowy Adek Drabiński, który dotychczas pracował m.in. przy produkcjach realizowanych na zlecenie Polsatu: „Rodzina Zastępcza” oraz „Tylko Miłość”.\

Metamorfoza Ferdka i ślubne plany w nowych odcinkach. Kiedy premiera? [CO SIĘ WYDARZY, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Tak było na planie poprzedniej serii...

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×