"Świat według Kiepskich". Widzowie pokochali ją jako Mariolkę Kiepską. Co od czasu debiutu w serialu zmieniło się u Barbary Mularczyk?

"Świat według Kiepskich" pierwszy raz zobaczyliśmy w 1999 roku. To wtedy Barbara Mularczyk zaczęła swoją aktorską przygodę. Od tamtego czasu jest związana z rolą Mariolki Kiepskiej. Przez lata śledziliśmy, jak z młodej dziewczynki staje się kobietą.

Multimedia

"Świat według Kiepskich" to serial, którego tytuł zna każdy. Nawet jeżeli nigdy nie śledziłeś losów jego bohaterów, to na pewno kojarzysz główne postaci tego telewizyjnego hitu. Jedną z nich jest Mariolka Kiepska, którą od samego początku gra Barbara Mularczyk. Kiedy w 1999 roku rozpoczęła się emisja serialu, stawiała ona swoje pierwsze kroki w aktorstwie. Dzisiaj nie jest już młodą dziewczyną, lecz kobietą. Widzowie towarzyszyli jej w kolejnych etapach nastoletniego życia, a później dorosłości. Jak zaczęła się jej przygoda z Kiepskimi?

Zaskakująca decyzja Polsatu w sprawie emisji serialu! To już koniec kultowej produkcji o Kiepskich?Zobacz więcej

"Świat według Kiepskich". Debiut Barbary Mularczyk

Do serialu Barbara Mularczyk trafiła dzięki swojemu tacie. To on dowiedział się o przesłuchani do roli. Produkcja szukała wtedy energicznej dziewczynki. Barbara przyznała w rozmowie z redakcją "Tele Tygodnia", że zawsze była rezolutny dzieckiem. Casting był więc dla niej świetnym pomysłem.

Poszukiwano dziewczynek elokwentnych, niebojących się kamery. A ja zawsze byłam gadatliwym, otwartym dzieckiem. Wspólnie z bratem i kuzynem często organizowaliśmy przedstawienia rodzinne, w ten sposób zbieraliśmy na czekoladę i różne łakocie – powiedziała we wspomnianym wywiadzie.

Kiepscy w ogniu krytyki! Widzowie są bardzo niezadowoleniZobacz więcej

Dziewczyna od razu odnalazła się przed kamerami, chociaż było to jej pierwsze aktorskie doświadczenie. Mularczyk zdecydowała jednak, że jest to odpowiednia dla niej droga. To dlatego ukończyła później Akademię Sztuk Teatralnych we Wrocławiu. Co ciekawe, Jerzy Mularczyk, czyli jej ojciec, również jest aktorem.

Chociaż dzięki serialowi stała się sławna, to nigdy nie porzuciła swojej macierzystej produkcji. Ma na swoim koncie jednak kilka innych ról filmowych i teatralnych. Barbara Mularczyk dzięki Mariolce jest naprawdę rozpoznawalna. Ona jednak nie lubi być wciąż w centrum uwagi. Aktorka nie należy do gwiazd, które często widzimy na czerwonych dywanach. W mediach społecznościowych nie jest szczególnie aktywna. Widać Mularczyk ceni sobie swoją prywatność. Jedynie 10 lat temu mogliśmy zobaczyć w mediach zdjęcia z jej ślubu. w 2016 roku artystka została mamą.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×