"Świat według Kiepskich". Zbigniew Wodecki z wizytą u Ferdka i Haliny [ZDJĘCIA]

Zbigniew Wodecki pojawił się gościnnie w jednym z odcinków "Świata według Kiepskich". Zobaczcie zdjęcia z planu z udziałem muzyka.

Multimedia

W nowym sezonie „Świata według Kiepskich” jak zawsze nie zabraknie znakomitych występów gościnnych. Tym razem na planie serialu pojawił się Zbigniew Wodecki. W jednym z odcinków słynnego muzyka na krótki urlop do Wrocławia zaprasza sam prezes Kozłowski. W mieszkaniu Kiepskich następuje wielkie poruszenie. Plany Haliny, by na przyjazd gościa wszystko było dopięte na ostatni guzik, walą się z minuty na minutę, a spokojny wypoczynek zamienia się w wielką imprezę!

CZYTAJ TAKŻE:
"ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH". ZBIGNIEW WODECKI GOŚCIEM SPECJALNYM NOWEJ SERII [ZDJĘCIA]
"ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH". KRZYSZTOF IBISZ I JEGO NOWA FRYZURA! [WIDEO+ZDJECIA]

Zbigniew Wodecki, jak się okazało, jest jednym z wierniejszych fanów serialu. Na propozycję współpracy zgodził się bez zastanowienia. Muzyk we Wrocławiu spędził dwa dni, podczas których towarzyszyli mu również jego koledzy z orkiestry. Na potrzeby odcinka wykorzystane zostaną dwa utwory Wodeckiego.

Jesienią na antenie Polsatu zobaczymy premierowe odcinki „Świata według Kiepskich”. Odcinek z udziałem muzyka widzowie zobaczą na samym początku nowego sezonu.

12 odcinków reżyseruje Patrick Yoka, scenariusze napisali: Aleksander Sobiszewski, Katarzyna Sobiszewska oraz Patrick Yoka. W nowej serii wystąpią m.in. Kamil Kula, Henryk Gołębiewski, Joanna Kurowska, Krzysztof Dracz, Jerzy Cnota, Lech Dyblik oraz Marek Pyś. Obecnie realizowane są odcinki 493-504.

Komentarze

Skomentuj
  • Kasienka (gość)

    kto mi napisze jaka to sukienka Jolasi proszęęęęę !!

    27.01.2017 20:14
  • Gość 458 (gość)

    Fajnie ze będzie nowy sezon Świat Według Kiepskich I Chcę jeszcze więcej sezonów Kiepskich.

    30.08.2016 16:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×