świat według kiepskich

Kultowe role w polskich serialach. Nie tylko Dario z "Ślepnąc od świateł" zapadł wszystkim w pamięć!

Choć serialowe role czasem postrzegane były jako mniej prestiżowe, często po latach zyskują miano kultowych. Co ciekawe to właśnie role w serialowych produkcjach mogą być największym aktorskim wyzwaniem i co za tym idzie przynieść sympatię widzów i popularność. Także w rodzimych produkcjach zdarzały się aktorskie kreacje, które na dobre zapadły nam w pamięć. Oto 10 ról z polskich seriali, które stały się kultowe. Sprawdźcie, czy rozpoznajecie je wszystkie!

29.07.2022Ranking

"Świat według Kiepskich". Powstanie specjalny odcinek dedykowany zmarłym aktorom

"Świat według Kiepskich" powoli dobiega końca. Jesienią na antenie Polsatu ukaże się ostatni, 31 sezon. W zeszłym roku ekipa serialu pożegnała dwóch aktorów, przez lata związanych z produkcją - Ryszarda Kotysa i Dariusza Gnatowskiego. Twórcy "Świata według Kiepskich" postanowili w szczególny sposób uczcić ich pamięć. Powstanie specjalny odcinek w hołdzie zmarłym aktorom.

22.07.2022Świat według Kiepskich

"Świat według Kiepskich". Zbiórka dla Marzeny Kipiel-Sztuki zakończona. Aktorka nie otrzyma zgromadzonych pieniędzy!

Gdy media obiegła wieść o fatalnej sytuacji finansowej aktorki znanej z serialu "Świat według Kiepskich", Marzeny Kipiel-Sztuki, fani rzucili się na pomoc. Zorganizowali zbiórkę pieniędzy na jednej z platform, aby pomóc aktorce. Nie wszystko jednak poszło zgodnie z planem. Okazuje się, że zgromadzone środki nie trafią do aktorki.

27.06.2022Świat według Kiepskich

Zbigniew Wodecki był nie tylko muzykiem, ale również gwiazdą telewizji. Pokazujemy, w jakich programach wystąpił legendarny wokalista

Zbigniew Wodecki przed dekady był jedną z najwybitniejszych postaci na polskiej scenie muzycznej. Sukcesy na polu artystycznym przekładały się na stale rosnącą popularność muzyka, który z czasem stał się również słynną osobistością medialną. Pokazujemy, w jakich programach telewizyjnych widzowie mieli okazję oglądać Zbigniewa Wodeckiego. Niektóre pozycje mogą być sporym zaskoczeniem.

11.06.2022Taniec z gwiazdami

"Świat według Kiepskich". Bohdan Smoleń bawił całe pokolenia Polaków, choć sam żył w cieniu tragedii. Pokazujemy, jak słynny artysta przez lata rozśmieszał miliony ludzi

Bohdan Smoleń przez dekady uchodził za jednego z najzabawniejszych ludzi w Polsce. Jednak aktor, który rozśmieszał nie jedno pokolenie Polaków, musiał się mierzyć w swoich życiu z wieloma rodzinnymi tragediami. Pokazujemy, jak na przestrzeni lat zmieniał się Bohdan Smoleń, który choć sam miał smutne życie, to na twarzach innych wywoływał uśmiech.

11.06.2022Świat według Kiepskich

"Świat według Kiepskich". Lech Dyblik wygrał walkę z nałogiem, który niemal zniszczył mu życie. Tak wyglądał słynny aktor, gdy postanowił odmienić swój los

Lech Dyblik to jeden z najbardziej charakterystycznych polskich aktorów ostatnich dekad. Artyście wróżono wielką karierę, jednak przez swoje uzależnienie od alkoholu niemal ją całkowicie zaprzepaścił. Obecnie trwa on w trzeźwości już prawie 30 lat. Pokazujemy, jak wyglądał Lech Dyblik, gdy postanowił ponownie zawalczyć o swoją karierę, małżeństwo oraz życie.

08.06.2022Świat według Kiepskich

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×