"Światło między oceanami". Alicia Vikander i Michael Fassbender w nowym filmie twórcy "Blue Valentine" [WIDEO+ZDJĘCIA]

Czasem chcąc kogoś uszczęśliwić czynimy zło. Alicia Vikander i Michael Fassbender w nowym dramacie reżysera „Drugiego oblicza” staną przed wstrząsającym wyborem: spełnić marzenia i żyć z wyrzutami sumienia czy postąpić tak, jak się powinno?

Multimedia

Bohater wojenny Tom Sherbourne przyjmuje posadę latarnika na bezludnej wyspie u wybrzeży Australii. Wkrótce przybywa do niego ukochana żona Isabel. Zakochani żyją tu szczęśliwie w rytmie przypływów i odpływów oceanu. Ich największym, niespełnionym pragnieniem jest dziecko. Miesiące bezowocnych starań, dwa poronienia i pogłębiające się uczucie oddalenia zaczyna wpędzać Isabel w depresję. I wtedy zdarza się cud: do wybrzeży wyspy dobija mała łódź, na której pokładzie Tom znajduje martwego mężczyznę i żywe niemowlę. Pod namową Isabel, wiedziony odruchem serca, Tom łamie swoje surowe zasady i godzi się przyjąć dziecko jako własne. Szczęście świeżo upieczonych rodziców wkrótce zaczyna blaknąć, gdy okazuje się, że w okolicy od miesięcy zrozpaczona matka poszukuje zaginionego męża i maleńkiego dziecka.

"ŚWIATŁO MIĘDZY OCEANAMI" W KINACH WE WRZEŚNIU

Za reżyserię i scenariusz filmu odpowiada Derek Cianfrance. W rolach głównych pojawią się Alicia Vikander i Michael Fassbender, natomiast na drugim planie Rachel Weisz, Caren Pistorius oraz Anthony Hayes.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×