Święta gwiazd 2016. Jak gwiazdy spędzają święta Bożego Narodzenia? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Święta to czas, kiedy każdy choć na chwilę zwalnia tempo. Jak planują spędzić Boże Narodzenie 2016 gwiazdy polskiego show biznesu?

Multimedia

Święta coraz bliżej! Przed nami krzątanina w kuchni, przedświąteczne sprzątanie, zapach pierników w powietrzu i spotkania w rodzinnym gronie. Jak Boże Narodzenie spędzają gwiazdy polskiego show biznesu?

Zobacz, jak gwiazdy ubrały w tym roku swoje choinki! [GALERIA] Zobacz więcej

Zapytaliśmy o to m.in. aktorów - Joannę Moro, Elżbietę Romanowską, Patryka Pniewskiego, Krzysztofa Wieszczka, Zofię Zborowską, wokalistów: Cleo, Anię Wyszkoni, Rafała Brzozowskiego, Kasię Stankiewicz, Janusza Panasewicza, dziennikarzy - Agnieszkę Hyży, Karolinę Szostak, a także Miss Polski 2016 - Paulinę Maziarz, Marcelinę Zawadzką, Ewę Wachowicz oraz zwycięzcę 7. edycji "The Voice of Poland", Mateusza Grędzińskiego. O swoich planach świątecznych opowiedziała również Małgorzata Foremniak, która zaangażowała się w tym roku w promocję Wrocławia, jako Europejskiej Stolicy Kultury.

Czy gwiazdy lubią tradycyjne święta? A może wolą spędzac je gdzieś poza granicami Polski? Sprawdźcie, co nam powiedzieli!

Zobacz galerię

Chruściel, Warnke i Stramowski o prezentach świątecznych. Kto dostał rózgę? [WIDEO]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
 • BluFx (gość)

  "Po prostu siedzimy", rozwaliło mnie to. Ja idę do kościoła, to podstawa do świętowania - oddać cześć Bogu. Modle się z całego serca, z całego serca kocham wszystkich w tym dniu, nawet najbardziej moich wrogów, tych którzy wyrządzi cierpienia ogromne dla mnie obrosłyście ciężkie do wyrażenia i staram się zapomnieć o urazach które od kogoś doznałem, składam z serca życzenia , kolędy śpiewam jak dla dziewczyny :-) Nie mam w tym dniu żadnych telewizji, programów jedynie pasterka z Rzymu. Komputer off, dzieci w tym roku składały robota, by nie nudziły się. A ja spędzałem czas najbardziej owocnie z bliskimi, których kocha i z tymi z którymi nie zawsze mi się układało, ale staję ponad tym, tak jak Bóg staje ponad naszymi grzechami i nas kocha mimo wszytko. Pozdrawiam wszystkich!, niech Wam Bóg Błogosławi!.

  25.12.2016 04:14
 • Grześ (gość)

  H*j mnie to obchodzi !!

  22.12.2016 21:31
 • Dypa (gość)

  Ale kogo to....

  22.12.2016 19:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×