Święta gwiazd 2016. Krzysztof Ibisz dostał już prezent na święta! Zdradził nam, jaki! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Krzysztof Ibisz przyznał, że swój prezent świąteczny ma już od jakiegoś czasu. Co to takiego? Prezenter zdradził nam, co od jakiegoś czasu zajmuje mu większość wolnego czasu i z jakiego prezentu cieszy się najbardziej!

Multimedia

Na jaki prezent na święta liczy Krzysztof Ibisz w tym roku? Okazuje się, że prezenter już od jakiegoś czasu ma przy sobie to, co najbardziej sobie wymarzył. - Mam pieska, w którym jestem totalnie zakochany - wyznał w rozmowie z nami Ibisz.

Mały bulterier otrzymał wdzięczne imię Nicpoń i jest w domu Krzysztofa Ibisza już od kilkunastu miesięcy. Ma nawet własne konto na Instagramie! Jego właściciel nie ukrywa, że szczeniak skradł jego serce i o nic więcej nie prosi z okazji świąt. Co jeszcze nam o nim powiedział? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

O jakich prezentach marzą gwiazdy polskiego show biznesu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jak gwiazdy spędzają święta Bożego Narodzenia? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • olo (gość)

    Niech zgadnę co dostał Ibisz? Strzykawki i botoks?

    24.12.2016 10:41
  • Marek (gość)

    Kto niema jeszcze prezentu może kupić voucher dostępny w 1 min np. lot balonem, jazda sportowym samochodem, masaż, romantyczną kolacje we dwoje więcej ciekawych pomysłów można znaleźć tutaj: http://webep1.com/Zobacz/To?a=24244&mp=6501&r=Lw2 Pozdrawiam wesołych świąt

    24.12.2016 09:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×