święta w tv

"Rolnik szuka żony 9". TVP zmienia dzień emisji "zerowego" odcinka! Nie będzie "Sanatorium miłości" w Wielkanoc!

Niedawno TVP ogłosiło, że w poniedziałek wielkanocny będzie miała miejsce emisja "zerowego odcinka" odcinka programu "Rolnik szuka żony 9". Okazuje się, że stacja dosłownie w ostatniej chwili zmieniła swoje plany związane z wielkanocną ramówką. Zmieni się również data emisji najnowszego odcinka "Sanatorium miłości". Kiedy będziemy mogli zobaczyć hity TVP?

13.04.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 9". Widzowie nie będą oglądać nowego sezonu kultowego show? Niektórzy mają już dość

Kolejny sezon programu „Rolnik szuka żony” lada chwila powróci na antenę TVP! 9. odsłonę reality show będzie można śledzić jesienią, ale już w poniedziałek wielkanocny będzie można obejrzeć tzw. odcinek zerowy, w którym poznamy przyszłych uczestników programu. Jednak gdy pojawiła się już zapowiedź kolejnego sezonu słynnego programu, cześć z fanów programu nie była zbytnio z tego zadowolona.

08.04.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 8". Świąteczny odcinek za nami! Paweł Bodzianny i Marta Paszkin planują ślub i dziecko! Relacja ze ślubu Krzysztofa i Bogusi!

Świąteczny odcinek programu "Rolnik szuka żony 8" za nami. Tym razem Marta Manowska, wraz z ekipą TVP, odwiedziła część rolników z ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony", ale też zajrzała do bohaterów, których widzowie doskonale znają i kochają z poprzednich sezonów. Co się u nich zmieniło? jak spędzają święta? Sprawdźcie!

26.12.2021Rolnik szuka żony

Program TV na 24.12.2021. "Kevin sam w domu", "Zniewolona" w Wigilię. Co obejrzeć w piątek, 24 grudnia w telewizji? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program tv - Wigilia 2021. Co obejrzeć w Wigilię w telewizji? Najciekawsze i najważniejsze pozycje programowe publikujemy w tekście i galerii. 24 grudnia 2021 roku w telewizji wielkie kolędowanie. Będą też świąteczne filmy m.in. "Kevin sam w domu" i "Listy do M." oraz wielki powrót serialu "Zniewolona". Zobacz nasz program TV na Wigilię - piątek, 24.12.2021!

24.12.2021Program TV

Program TV na Drugi Dzień Świąt, 26.12.2021. Świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony" i wielki finał "Projekt Lady"! Co obejrzeć w niedzielę, 26 grudnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program TV na Drugi Dzień Świąt, 26.12.2021. Dzisiaj w TV czeka na was wiele naprawdę dobrych filmów! Będzie z czego wybierać, a każdy znajdzie coś, co umili mu Drugi Dzień Świąt! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na niedzielę, 26 grudnia 2021 roku.

24.12.2021Program TV

Program TV na Boże Narodzenie, 25.12.2021. "Maryla. Tak kochałam" i "Titanic". Co obejrzeć w pierwszy dzień świąt? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Boże Narodzenie 2021 - program tv. Co obejrzeć w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia w telewizji? Najciekawsze pozycje programowe publikujemy w tekście i galerii. W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia w telewizji pozycje dla najmłodszych, nieco starszych i tych całkiem dużych. W programie między innymi "Grinch: świąt nie będzie", "Maryla - tak kochałam" i "Titanic". Zobacz nasz program TV na pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia - sobota, 25.12.2021!

22.12.2021Program TV

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×