Święto Niepodległości 2018. Filip Chajzer, Kinga Rusin, Małgorzata Kożuchowska i inne gwiazdy świętują 100-lecie odzyskania niepodległości [GALERIA]

Święto Niepodległości 2018 trwa. W tym wyjątkowym dniu gwiazdy polskiego show biznesu podzieliły się z fanami zdjęciami i refleksjami dotyczącymi Święta Niepodległości. Jak znani świętują 100-lecie odzyskania niepodległości? Zdjęcia gwiazd znajdziesz w naszej galerii!

Multimedia

11 listopada 2018 roku to wyjątkowa data. Właśnie w tym dniu przypada 100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. W całym kraju odbywa się wiele uroczystości i wydarzeń związanych z obchodami Święta Niepodległości 2018. Udział w nich biorą nie tylko przedstawiciele najwyższych władz na czele z prezydentem Andrzejem Dudą, ale również znani z pierwszych stron gazet.

Siostry Godlewskie masakrują hymn Polski! Internauci są dla nich bezlitośni [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jak znani świętują 100-lecie odzyskania niepodległości w Polsce? Wiele gwiazd pochwaliło się w mediach społecznościowych okolicznościowymi zdjęciami i wpisami zmuszającymi do refleksji.

Dzień święta niepodległości. 100 rocznica niepodległości - to bardzo ważny dzień. Ta niepodległość ważna była dla nas by świat i historia nie zapomniała o nas jako kraju i narodzie. Kraju z ogromnym dorobkiem , bogata historią , kraju wielokulturowym i kraju wielu wyznań . Kraju otwartym i budującym swoje wartości na szacunku i współpracy. To ważny dzień dla narodu który swą wyjątkowość budował na przestrzeni lat. Lecz wyjątkowość ta budowana była również poprzez mieszanie się kultur i narodu z innymi wpływami . To zróżnicowanie czyni nas wyjątkowymi ludźmi. To akceptacja różnic czyni z nas człowieka myślącego i empatycznego. To takich kolejnych co najmniej 100 lat niepodległości życzę nam Polakom , ludziom wolnym. I życzę wolności czyli stanu wolnego od strachu. - napisał na swoim Instagramie Michał Piróg.

Paulina Krupińska wyznała, że jej najlepsze wspomnienie z czasów bycia Miss to właśnie reprezentowanie Polski. Małgorzata Kożuchowska życzy swoim fanom, by umieli cieszyć się wolnością w atmosferze zgody i wzajemnego szacunku.

Zdjęcia gwiazd świętujących 100-lecie odzyskania przez nasz kraj niepodległości znajdziesz w naszej galerii!

Zobacz galerię

"Niepodległa do hymnu!". Cała Polska zaśpiewała Mazurka Dąbrowskiego

Źródło: TVN24, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×