Święto Niepodległości 2018. Siostry Godlewskie masakrują hymn Polski! Internauci są dla nich bezlitośni [WIDEO+ZDJĘCIA]

Siostry Godlewskie powróciły. W Święto Niepodległości opublikowały w sieci film, na którym "śpiewają" hymn Polski, podobno na prośbę samego prezydenta! Internauci są jednak dla nich bezlitośni. Co sądzicie o tym wykonaniu?

Multimedia

Były już kolędy, życzenia dla prezydenta Andrzeja Dudy i piosenka na Mundial 2018. Siostry Godlewskie w Narodowe Święto Niepodległości kolejny raz postanowiły zawalczyć o uwagę internautów, publikując tym razem film, w którym śpiewają Hymn Polski na 100-lecie odzyskania przez nasz kraj niepodległości. -Panie Prezydencie, na Pana prośbę śpiewamy Hymn na 100-lecie Odzyskania Niepodległości! - podpisały nagranie siostry Godlewskie.

Wokalistka, modelka i gwiazda "Ex na plaży". Kim są siostry Godlewskie? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Nagranie prezenterek telewizji 4Fun Dance spotkało się z ostrą reakcją widzów. Internauci są dla sióstr Godlewskich bezlitośni.

Dąbrowski z Wybickim się w grobie przewracają...

Nawet z tak ważnego symbolu dla Polski można zrobić jakieś średniej jakości porno.

Normalnie jakbym słyszał gorszą wersję Górniak. Na szczęście to nie idzie w świat.

Czy siostry Godlewskie tym razem przesadziły? Oceńcie sami!

Odkąd Małgorzata i Monika Esmeralda Godlewskie zaistniały wokalnie w internecie w grudniu 2017, robiły furorę w niemal wszystkich mediach. Publiczności dały się poznać ze swojego oryginalnego wykonania utworu „Pada Śnieg”.

Następnie siostry Godlewskie zostały zaadaptowane przez kanał 4Fun Dance, na antenie którego prezentowały pogodę i interaktywną listę przebojów. Ich kariera załamała się, kiedy Monika "Esmeralda" Godlewska spowodowała bardzo groźny wypadek na warszawskiej Pradze Północ. Informatorzy tabloidów donosili wtedy, że czuć było od niej alkohol.

Komentarze

Skomentuj
 • Mila (gość)

  Jest to pieśń legionów polskich. Ludzie opamietajcie się. To może Ci wszyscy powinni trafić do sądu za ublizanie i nie znajomość.

  18.11.2018 19:15
 • Mila (gość)

  A mi się wydaje że ludzie nie znają oryginalnej wersji hymnu. Zanim ktoś kogoś osadzi powinien to sprawdzić. Proponuję wejść na Wikipedii i tam są podane dwa różne rodzaje hymnu.

  18.11.2018 19:09
 • Hector (gość)

  To zwykle szlaufy, które na siłę ktoś promuje

  14.11.2018 07:11
 • TGIRL (gość)

  Niech mi ktoś wytłumaczy, czy te napompowane szkarady myślą, że są piękne? Spróbuję odpowiedzieć na to sam sobie. Wizerunek stereotypowej blachary jest ogólnie wyśmiewany przez większą część społeczeństwa i przez ludzi wykształconych. Silenie się przez wywłoki na bycie sexy (specyficzna maniera w dykcji, upośledzony wzrok, solara, tipsy, botox, silikon) wywołuje efekt dokładnie odwrotny. Panie zaczynają bardziej przypominać źle zrobioną shemale niż seksowną kobietę. Do tego wszystkie absolutnie mają brzydkie stopy. Moja teoria jest taka, że te wszystkie bimbosy (bimbo to amerykański odpowiednik blachary) wywodzą się z nizin intelektualnych i instynktownie celują w partnerów na swoim poziomie. Podświadomość każe im wykonywać na sobie wszystkie te antyestetyczne zabiegi, aby sprostać niewybrednym gustom ich męskich odpowiedników. Są to troglodyci z siłowni, którzy też starają się przypodobać tapeciarom (sterydy, synthol, siłownia zamiast szkoły, agresja, solara, fryzura na cebulę lub łysa, "agresywne" tatuaże i rasy psów, szybkie samochody) ale w ich przypadku jest to rekompensata za małego wacka i równie mały intelekt. Ogólnie ludzie i zwierzęta parują się podług swoich możliwości - ok. Problem w tym, że wywłoki tego pokroju są wywlekane do mainstreamu i w mediach głównego nurtu promuje się je kosztem bardziej wartościowych/urodziwych/ciekawszych ludzi, których nie brakuje. Tak więc wzywam wszystkich, aby nie darzyć atencją tych szkaradnych atencjuszek. Celebryci niczym egregory żyją, pasożytując na uwadze, którą się nimi darzy. Nie poświęcać im uwagi, to zaczną być produktywne.

  13.11.2018 17:05
 • violetta (gość)

  A cel osiągnęły < jest o nich głośno

  13.11.2018 15:45
 • Gość (gość)

  I w takim sposobem wybuchła III wojna światowa...

  13.11.2018 10:52
 • Zgroza (gość)

  Wow hymn w wersji por_nograficznej tego jeszcze nie było 😂😂😂

  13.11.2018 06:46
 • Melek (gość)

  Idealnie pasuje ten hymn do obecnej sytuacji w tym popier... kraju

  13.11.2018 02:00
 • M1988 (gość)

  kara za zmianę naszego hymnu dno i 2 metry mułu

  12.11.2018 23:52
 • Rafcio (gość)

  Wariatki z mjasta wariatkowa

  12.11.2018 20:38
 • Agnieszka (gość)

  Ja myślę że prokuratura zajmie się nimi. A życzę im żeby żaden adwokat nie zechciał ich bronić, brak określenia na takie wywloki

  12.11.2018 19:27
 • Jasiek. (gość)

  Szok. Brak mi słów. Mam syna 6 lat ma, ale jak słyszy chymn Polski to potrafi się zachować, niewiem kto powinien się nimi zająć . Prokurator czy psychiatra. Ale na chore psychicznie nie wyglądają, więc proszę pana prokuratora by się zajol tymi " gwiazdami" . Chymn to nie jakieś oj dana na potancówce. A Pan Prezydent to nie kolega z dyskoteki, gówniary smarkate.

  12.11.2018 19:09
 • Gosciu2 (gość)

  Ludzie ! nie piszcie o nich żadnych komentarzy one na to tylko czekają dzięki temu właśnie zyskują sławe bo wszystko w okuł nich się kręci

  12.11.2018 14:16
 • Gosciu (gość)

  panie godlewskie niestety zrobią wszystko by były sławne nawet sławne ze swoich wybryków, tylko czekają aż się zadyma zrobi . Tak robią ludzie kturzy sami w sobie nie są fajni i muszą udawać/robić z siebie kogoś głupiego po to by zrobić wspomniąną już zadyme z której będą sławne

  12.11.2018 14:12
 • kaziu (gość)

  nie sądze żeby prezydent prosił takie wywłoki i zaspiewanie polskiego hymnu,,,,,,,,,,,,przez panie nikt

  12.11.2018 12:02
 • polo (gość)

  panie godlewskie ,,,,,,,,pisze z małej litery bo nie zasługujecie na duża w nazwisku,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,to są panie nikt,,,,,,,,,,,,,nie warto o nich wspominać ,,,,,,,,,,,a drą te ryje jak opętane

  12.11.2018 12:00
 • Bhbhbh (gość)

  Do gość: To nie jest wersja hymnu. Polecam podręcznik do historii. Jest to Pieśń Legionów Polskich we Włoszech. To nie jest Hymn Narodowy!

  12.11.2018 10:32
 • maro (gość)

  One powinny zostać zutylizowane

  12.11.2018 10:32
 • Gość (gość)

  Każdy może śpiewać hymn, bez względu czy śpiewa go lepiej czy gorzej Panie Godlewskie może faktycznie mogły się inaczej ubrać, ale podczas śpiewania miały odpowiednią postawę, nie śmiały się więc gdzie tu beszczeszczenie? A tekst hymnu nie został zmieniony przez nie same tylko również jest taka wersja naszego hymnu. I niby za mają być karane, śpiewać każdy może także ludzie bez nerwów

  12.11.2018 08:38
 • Kriss (gość)

  A za to powinien być wyrok!!!

  12.11.2018 06:45
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×