Święto Niepodległości 2018. "Wikingowie" składają Polakom życzenia na 100-lecie odzyskania niepodległości! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Święto Niepodległości 2018 to wyjątkowy dzień. O 100-leciu odzyskania przez nasz kraj niepodległości pamiętali "Wikingowie", którzy złożyli Polakom wyjątkowe życzenia. Sprawdźcie, czego życzą nam Alex Høgh Andersen, Clive Standen oraz Alexander Ludwig.

Multimedia

Alex Høgh Andersen (Ivar), Clive Standen (Rollo) oraz Alexander Ludwig (Bjorn), czyli główni bohaterowie serialu ”Wikingowie”, wzięli udział w kampanii „Piękny wiek” telewizji HISTORY z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Projekt skupia się na celebrowaniu ważnych momentów z najnowszej historii Polski, pokazanych przez pryzmat życia zwykłych-niezwykłych Polaków. Każdy z aktorów przygotował krótkie video – nagrane na planie serialu w Irlandii.

Clive Standen składa życzenia na Święto Niepodległości

Pierwsza połowa sezonu 5 tego jednego z najpopularniejszych seriali zagranicznych w Polsce zostawiła widzów w niepewności o los wielu bohaterów, a rodzinę Lodbroków skłóconą i podzieloną jak nigdy. Pojedynek z Lagerthą (Katheryn Winnick) strategicznie wygrywa Ivar bez kości (Alex Høgh Andersen), który zasiada na tronie w Kattegat i obiecuje zgładzić wszystkich swoich wrogów. Lagertha, mimo załamania i bolesnej straty, ma ciągle nadzieję, że odzyska swoje miejsce jako prawowitej królowej.

Alex Høgh Andersen składa życzenia na Święto Niepodległości

Do Kattegat niespodziewanie powraca książe Rollo (Clive Standen), by wesprzeć Ivara. Jakie zamiary ma brat Ragnara? Bjorn (Alexander Ludwig) i Lagertha uciekają wraz biskupem Heahmundem (Jonathan Rhys Meyers) przed tyranicznymi i bezwzględnymi rządami Ivara do Anglii, by szukać tam niepewnych sojuszników w nierównej walce. W międzyczasie na Islandii Floki (Gustaf Skarsgård) walczy z żywiołami i dążeniem osadników do zemsty. I ciągle wierzy, że uda mu się stworzyć idylliczną wikińską kolonię na tej pięknej i opuszczonej wyspie.

Nowe odcinki 5. sezonu serialu „Wikingowie” wyłącznie w telewizji HISTORY w czwartki od 29 listopada.

Alexander Ludwig składa życzenia na Święto Niepodległości

Komentarze

Skomentuj
  • ole (gość)

    SUPER!

    12.11.2018 15:10
  • Ragnar Lothbrok (gość)

    Skal!

    11.11.2018 23:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×