Święto Niepodległości z dobrym filmem

Jeśli zdecydowałeś się spędzić ten dzień w domu, sprawdź, jakie filmy warto zobaczyć w telewizji.

Multimedia

<b>"Przeminęło z wiatrem" - TVN 7, godz. 10:05</b> Bohaterka potrafi poradzić sobie ze wszystkimi przeciwnościami losu podczas wojennej zawieruchy, nie potrafi jednak utrzymać miłości mężczyzny, którego pragnie najbardziej na świecie.

"Człowiek w żelaznej masce" - TVP2, godz. 11:35 Związani obietnicą "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego" muszkieterowie postanawiają zemścić się na okrutnym królu, osadzając na tronie jego brata, przetrzymywanego w więzieniu w żelaznej masce. Znakomita obsada aktorska. "Atramentowe serce" - TVN, godz. 13:00 Introligator Mortimer potrafi sprawić, że postaci z czytanych przez niego opowieści ożywają. Gdy pewnego dnia mężczyzna znika, jego córka i grupa przyjaciół postanawiają go odnaleźć. Piękny film dla całej rodziny.

"Wróć do mnie" - TV 4, godz. 13:15 Bob niedawno stracił żonę w wypadku. Próbuje dojść do siebie po tragedii. Grace jest kelnerką, która dzięki transplantacji serca otrzymała nową szansę na życie. Los zbliża ich do siebie.

"Dwaj bracia"[/b[b]] - TVP1, godz. 14:35 Lata 20. XX w. W krainie Angor-Wat w Kambodży na świat przychodzą dwa tygryski. Dzieciństwo przerwane zostaje momentem rozdzielenia braci, którzy się spotkają, stając naprzeciwko siebie jako wrogowie.

"Wyznania zakupoholiczki" - TVP2, godz. 16:00 Rebecca uwielbia ubrania i dlatego wydaje na nie wszystkie pieniądze. Obsesja kupowania ściśle wiąże się z marzeniem o pracy w elitarnym piśmie poświęconym modzie.

"Eksplozja" - TVN7, godz. 20:00 Utalentowany pirotechnik i terrorysta ucieka z więzienia. Przybywa do Bostonu, aby zemścić się na byłym podopiecznym z IRA, który obecnie jest członkiem ]oddziału saperów.

"Nawrót depresji gangstera" - Stopklatka TV, godz. 20:00 Dalszy ciąg perypetii neurotycznego szefa mafii i jego psychoterapeuty. Paul Vitti odsiaduje wyrok. Jego zachowanie wzbudza niepokój władz więzienia - gangster zdradza objawy depresji.

"Zatańcz ze mną" - CBS Europa, godz.12:00 John Clark, prawnik z Chicago, mąż i ojciec dwójki dzieci, przeżywa kryzys wieku średniego. Szukając ucieczki od codziennej monotonii, zapisuje się do szkoły tańca. "Dzień Niepodległości" - Polsat, godz. 21:40 W kierunku Ziemi zmierza olbrzymich rozmiarów obiekt z kosmosu. Wbrew początkowym przypuszczeniom okazuje się, że nie jest to asteroida, ale statek kosmiczny przybyszów z innej planety.

"Equilibrium" - TVP2, godz. 21:30 W idealnym państwie Libria ludzie nie odczuwają emocji, są niewrażliwi na piękno. Wszystko za sprawą leku - prozium. Pewnego dnia John Preston pomija dawkę i zaczyna widzieć świat inaczej.

"Powtórnie narodzony" -CANAL+ FILM HD, godz. 21:50 Gemma wraz z dorastającym synem Pietrem odwiedzają w Sarajewie jej znajomego. Podczas podróży odżywają wspomnienia z połowy lat 80., gdy Gemma jako studentka mieszkała na Bałkanach.

"Zakochana złośnica" - TVP1, godz. 22:25 Bianca cieszy się popularnością wśród męskiej części szkolnej społeczności. Ojciec nie pozwala jej jednak spotykać się z chłopcami, dopóki jej starsza siostra również nie zacznie chodzić na randki.

"Boisko bezdomnych" - Kino Polska, godz. 23:00 Jacek Mróz, niespełniony piłkarz, tworzy drużynę piłkarską złożoną z rezydentów Dworca Centralnego. Chce ich przygotować na mistrzostwa świata w piłce nożnej bezdomnych.

"Purpurowe rzeki II - Aniołowie Apokalipsy" - TVP2, godz. 23:25 Francuska prowincja w pobliżu niemieckiej granicy. Ze ściany, na której zakonnicy wieszają krzyż, cieknie krew. Wezwany przez mnichów komisarz Pierre Niemans odkrywa pod tynkiem ludzkie ciało.

"W sieci kłamstw" - TCM, godz. 23:55 Agent CIA natrafia na ślad przywódcy islamskiej grupy terrorystycznej. Nawiązuje współpracę ze służbami w Jordanii, aby zbliżyć się do przestępcy. Szef CIA bacznie obserwuje jego poczynania.

Pamiętamy też o najmłodszych. Dla nich proponujemy:

"Kubuś i przyjaciele" - TVP 2, godz. 10:15 Kubuś Puchatek znajduje wiadomość od Krzysia. Nabiera przekonania, że jego przyjaciel został uprowadzony przez tajemniczego stwora Bendezara. Miś prosi o pomoc zwierzęta zamieszkujące Stumilowy Las.

"Smerfy II" - HBO Comedy, godz. 11:30 i 15:50 Gargamel tworzy stworki podobne do Smerfów. By je ożywić, niezbędne jest wypowiedzenie zaklęcia, które zna tylko Smerfetka. Gargamel porywa ją i wywozi do Paryża. Smerfy muszą ją wybawić z opresji.

"Lucky Luke na Dzikim Zachodzie" - TV Puls, godz. 13:45 Rok 1855. Grupa pionierów wędruje z Nowego Jorku do Kalifornii, aby się tam osiedlić. Pomaga im nieustraszony stróż prawa, Lucky Luke. Banda Daltonów robi wszystko, aby uprzykrzyć im życie.

"Horton słyszy Ktosia" - CANAL+ FAMILY HD, godz. 15:35 Słoń Horton pewnego dnia słyszy, że unosząca się w powietrzu drobinka woła o pomoc. Okazuje się, że na pyłku mieści się miasto Ktosiowo zaludnione przez mikroskopijnych Ktosiów.

"Gnomeo i Julia" - TVN, godz. 17:25 Ogrodowe krasnale sąsiadów - pani Monteckiej i pana Kopuleckiego, szczerze się nie znoszą. Gdy Gnomeo pani Monteckiej zakochuje się w Julii pana Kopuleckiego, ich uczucie wydaje się skazane na klęskę.

"Alvin i wiewiórki III" - TVP1, godz. 17:50 Wiewiórki wybierają się z opiekunem, Dave'em, w rejs statkiem wycieczkowym. Alvin, Szymon i Teodor oraz ich koleżanki - Brittany, Żaneta i Eleonora, zmieniają luksusowy liniowiec w plac zabaw.

"Madagaskar III"- HBO, godz. 18:35 Lew Alex, zebra Marty, hipopotamica Gloria i żyrafa Melman próbują wrócić do nowojorskiego zoo. Przemierzają Europę ścigani przez kolekcjonerkę trofeów.

Miłego oglądania!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×