"Święty". Kazimierz Mazur dołącza do obsady! Otworzy w Uroczysku "Klub Kawalera"?

Kazimierz Mazur dołącza do obsady serialu "Święty"! Gwiazdor "Na Wspólnej" wcieli się prezesa nowo powstałego Klubu Kawalera! Jak nowa inicjatywa wpłynie na życie uroczyska? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Święty" odcinek 50. we wtorek 13.10.2020 o godz. 20:00 w TV4! - sprawdź program TV

"Święty" to nowy serial TV4 opowiadający o byłym Mikołaju Białachu (Mariusz Węgłowski) i innych mieszkańcach podwrocławskiego Uroczyska. Już niedługo na ekranie zobaczymy nową nietuzinkową postać, która uzupełni wybuchową mieszankę charakterów.

Bratu Wojtka grozi niebezpieczeństwo? Policjant postanowi mu pomócZobacz więcej

Do obsady serialu dołącza bowiem Kazimierz Mazur, najbardziej znany z roli Kamila Hoffera w serialu "Na Wspólnej" oraz z występu w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym zwyciężył. Aktor wcieli się w postać Andrzeja Wróbla, mieszkańca wioski, który wyjdzie z interesującą inicjatywą.

Po raz pierwszy zobaczymy go w 50. odcinku serialu "Święty", kiedy to przyjdzie do baru Mikołaja, aby zarezerwować stolik na inauguracyjne spotkanie Klubu Kawalera. Wróbel spodziewa się dużej popularności swojej inicjatywy wśród nieżonatych mężczyzn z okolicy, którzy mieliby dzielić się swoimi doświadczeniami i zastanowić się, jak zaradzić swojej samotności.

Polsat nakręci nowy serial komediowy! W obsadzie Kuszewski, Kasprzykowski, Rogacewicz i TłokińskiZobacz więcej

Mikołaj oczywiście się zgodzi, ale wraz z Czarną (Pamela Płachtij) będzie miał pewne podejrzenia co do tego jak rozwinie się działalność Klubu. Szybko okaże się, że mieli rację. Lucjan (Mariusz Gagatek) na przykład jedno ze spotkań zakończy bowiem z... żarówką w ustach!

Sam Wróbel zacznie walczyć o względy Czarnej, co z oczywistych względów nie spodoba się Michałowi (Mariusz "Edi" Dzyruk). Ekscentryczny mężczyzna zaproponuje także członkostwo w Klubie samemu Białahowi. Czy Mikołaj przyjmie legitymację Klubu Kawalera?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×