"Święty". Mariusz Węgłowski świętuje 20. rocznicę ślubu! Jak wyglądał w młodości?

Mariusz Węgłowski, czyli Mikołaj Białach z seriali "Policjantki i policjanci" i "Święty", wraz z żoną obchodzi 20. rocznicę ślubu! Jak gwiazdor hitów TV4 wyglądał w dniu swoich zaślubin? Sprawdź koniecznie!

Multimedia

Mariusz Węgłowski przez wiele lat pracował w policji, a na emeryturze postanowił zająć się aktorstwem. Ogromną popularność przyniosła mu rola Mikołaja Białacha w serialu "Policjantki i policjanci" oraz występ w programie "Taniec z gwiazdami". Teraz pracuje na planie serialu "Święty", w którym gra główną rolę.

Mikołaj Białach znajdzie nową miłość?! Mariusz Węgłowski uchylił rąbka tajemnicyZobacz więcej

Ostatnio jego uwaga była jednak skupiona na życiu prywatnym. Wraz z żoną świętował bowiem 20. rocznicę ślubu, a mniej więcej w tym samym czasie jego córka wchodziła w dorosłość, hucznie świętując swoje 18. urodziny.

Na imprezie urodzinowej córki żona aktorka ubrana była w piękną białą suknię, aby jeszcze raz móc poczuć się jak panna młoda. Mariusz Węgłowski podzielił z fanami zdjęciem ze swojego ślubu, dzięki czemu jego fani mogą zobaczyć, jak wyglądał w młodości. Trzeba przyznać, że nie zmienił się za bardzo!

Mariuszowi Węgłowskiemu i jego żonie składamy najlepsze życzenia z okazji porcelanowej rocznicy! - Czas płynie ,a w sercu ciągle Maj - napisał aktor, a my mamy nadzieję, że ten Maj będzie trwał jeszcze wiele lat!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Syla (gość)

    Ciekawe gdzie zabrał swoją żonę i gdzie świętowali, bo mnie małżonek zabrał na weekend do wielkopolski, gdzie lataliśmy w symulatorze lotów, zwiedzaliśmy i byliśmy na romantycznej kolacji.

    16.07.2020 15:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×