"Święty". Michał Milowicz w żałobie. W poruszającym wpisie pożegnał swojego tatę!

Michał Milowicz to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, który jednocześnie uwielbia rozbawiać widzów. Teraz jednak przez Michałem Milowiczem bardzo trudne chwile, bowiem aktor jest w żałobie. W poruszającym wpisie pożegnał swojego tatę!

Multimedia

MICHAŁ MILOWICZ W ŻAŁOBIE

Michał Milowicz to postać, której przedstawiać nie trzeba. Fani do dzisiaj mają w pamięci jego kultowe role z "Chłopaki nie płaczą" czy "Poranku kojota". Obecnie Milowicza można oglądać w serialu "Święty", który bardzo przypadł do gustu widzom.

Nie żyje Krystyna Kołodziejczyk. Aktorka filmowa i teatralna zmarła po ciężkiej chorobie. Miała 82 lataZobacz więcej

Teraz jednak przed Michałem Milowiczem bardzo trudne chwile. W poniedziałek zmarł tata aktora, Jerzy Milowicz, o czym Michał Milowicz poinformował za pośrednictwem Instagrama. W poruszającym wpisie czytamy:

Wczoraj wieczorem, opuścił ten choć pełen niepewności ale jednak piękny świat, mój Tato-Jerzy Milowicz. Wspaniały, Zacny, Szlachetny, pełen charyzmy, ciepła, empatii i mądrości. Dzięki Niemu kształtowała się moja osobowość za co zawsze będę Mu wdzięczny🙌🌟. Był duszą towarzystwa i kochał życie, do końca promienny, uśmiechnięty pełen optymizmu. Wszystkich, którzy chcieliby wraz ze mną pożegnać mojego Tatę pragnę poinformować że Msza Święta odbędzie się w dniu 20.09.2021r. o godz.11.00 w Kościele Św. Karola Boromeusza przy ul. Powązkowskiej 14 w Warszawie😢🥀❤️

Nasze kondolencje.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×