"Święty". Mikołaj Białach znajdzie nową miłość?! Mariusz Węgłowski uchylił rąbka tajemnicy

Trwają prace nad nowymi odcinkami serialu "Święty", który opowiada o dalszych losach Mikołaja Białacha. Czy były policjant już wkrótce znajdzie nową, wielką miłość? Sprawdź, co nam zdradził!

Multimedia

"Święty" po wakacjach 2020 od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w TV4 - sprawdź program tv

Mariusz Węgłowski to były policyjny antyterrorysta, który zdobył dużą popularność dzięki roli Mikołaja Białacha w serialu "Policjantki i policjanci". Wykreowana przez niego postać cieszyła się taką sympatią, że o Białachu powstał osobny serial, "Święty".

Trwają prace nad nowymi odcinkami! Zuza pogodziła się już z ciążą? Zobacz więcej

Nowy serial TV4 zadebiutował na początku marca 2020 roku, lecz już w kwietniu zniknął z anteny stacji ze względu na epidemię koronawirusa, która wstrzymała prace nad kolejnymi odcinkami. Teraz jednak sytuacja zdrowotna znacząco się poprawiła, a aktorzy wrócili na plan.

Fani postaci Białacha nie mogą już się doczekać, aż będą mogli poznać dalsze losy ulubionego bohatera. W szczególności liczą na to, że po tragicznej śmierci Karoliny i wyjeździe Oli Mikołaj znajdzie nową miłość. W wywiadzie dla "Świata seriali" aktor przyznał, że to bardzo prawdopodobne.

- W serii przeplatają się ze sobą różne wątki: baru, komisariatu, zakrystii, zawadiaki Kordasa. Póki co nie pojawiła się w pobliżu Mikołaja żadna niewiasta, która skradłaby jego serce.
- Czyli wszystko przed nami w nowych odcinkach?
- Bardzo możliwe!

Wszystko wskazuje na to, że w premierowych odcinkach serialu "Święty" pojawi się wątek miłosny. Czy Białach będzie pokochać inną kobietę tak mocno, jak kochał Karolinę? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Dodo (gość)

    Aby Emilka znów była razem z Krzysztofem piękna para i romantyczna ,czekam z niecierpliwością na nowe odcinki uwielbiam oglądać seriale policjantki i policjanci a także sprawiedliwi wydział kryminalny mam nadzieję że nigdy się nie skończą ich odcinki moim zdaniem Kuba z Pauliną też by zgrali piękną parę pasują do siebie mam nadzieję że będą razem i wezmą ślub.

    04.08.2020 12:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×