"Święty". Mikołaj Białach zostanie sołtysem! Zniknie z "Policjantek i policjantów"? [CO SIĘ WYDARZY]

Już w marcu na antenie TV4 zadebiutuje serial "Święty", który będzie opowiadał o przygodach Mikołaja Białacha! Co czeka byłego policjanta? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Święty" - nowy serial już od 2 marca w TV4!

Mariusz Węgłowski jest jedną z największych gwiazd serialu "Policjantki i policjanci"! Jego bohater, Mikołaj Białach, dostanie teraz własny serial! O czym będzie "Święty"?

Ruszyły zdjęcia do 12. sezonu serialu! Kiedy premiera w TV?Zobacz więcej

Będzie to komedia obyczajowo-kryminalna opowiadająca o losach mieszkańców podwrocławskich Uroczysk. Białach, który jakiś czas temu otworzył tam swój bar "Święty Mikołaj", zostanie wybrany na sołtysa i będzie musiał pomagać mieszkańcom w rozwiązywaniu różnych problemów. Głównym przeciwnikiem byłego policjanta będzie Kordas (w tej roli Michał Milowicz), wpływowy biznesmen, który robi w okolicy różne, niekoniecznie legalne interesy.

Na ekranie, oprócz Białacha, zobaczymy także kilka innych postaci znanych z poprzedniego sezonu serialu "Policjantki i policjanci" - m.in. Czarną (Pamela Płachtij) i proboszcza (Sasza Reznikow). W obsadzie znajdziemy także Jolantę Niedźwiecką, Elżbietę Trzaskoś, Mariusza Dzyruka i Klaudię Sokołowską. Pierwszy sezon będzie liczył 52 odcinki. W telewizji będzie emitowany od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.00 w TV4, zaraz po „Policjantkach i Policjantach".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Zbyszek (gość)

    To nie Uroczysko tylko Uraz

    13.02.2020 17:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×