Święty Mikołaj w telewizji. TOP 10 najfajniejszych telewizyjnych Mikołajów [RANKING]

Święta już za pasem, ale za nim zasiądziemy do wigilijnego stołu, będziemy wypatrywać pierwszego śniegu i jegomościa w czerwonym ubraniu z workiem prezentów na plecach! Z okazji Mikołajek, przypominamy sylwetki najfajniejszych telewizyjnych Mikołajów. Kto wcielał się w kultowe postacie świętego? Który telewizyjny Mikołaj miał w sobie najwięcej świątecznego uroku? Sprawdźcie!

Multimedia

Święty Mikołaj w telewizji, to fascynująca historia, brodatego starca, który od pokoleń bawi i wzrusza całe rodziny gromadzące się w świąteczne dni przed telewizorami. Aby mikołajkowej tradycji stało się za dość warto przypomnieć kultowe sylwetki telewizyjnych Mikołajów, którzy od wielu lat pojawiają się na ekranach naszych telewizorów w świątecznych filmach czy reklamach. Kto wcielał się w kultowe postacie świętego? Który telewizyjny Mikołaj miał w sobie najwięcej świątecznego uroku? Sprawdźcie nasz ranking!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • jo (gość)

    Poszukuje filmu renifer św Mikołaja i nigdzie nie mogę znaleźć kiedyś to były święta nie było powtórek a teraz same powtórki zobaczymy w pierwszy dzień świat i powtórki nie których filmów w drugi dzień świat ja juz patrzył i wiem ze co bedzie

    16.12.2015 11:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×