"Święty" nowy sezon! Zaręczyny, widmo bankructwa i miłosne zwroty akcji w nowych odcinkach „Świętego”. Co ujrzymy w kolejnym sezonie?

Od 1 marca komedia obyczajowa z Mariuszem Węgłowskim i Michałem Milowiczem, „Święty”, powróciła na ekrany telewizorów - od poniedziałku do czwartku o godz. 20 w Czwórce. Zobacz co wydarzy się w kolejnej odsłonie "Świętego"!

Multimedia

"Święty" - o czym jest serial?

Rzecz dzieje się w niewielkim podwrocławskim Uroczysku, gdzie mieści się „Święty Mikołaj” - bar Mikołaja Białacha (Mariusz Węgłowski). Choć Białach zrzucił mundur i zajął się prowadzeniem lokalu, nadal nie potrafi przejść obojętnie, kiedy ktoś potrzebuje pomocy, a jego policyjny instynkt wciąż daje o sobie znać i nigdy nie zawodzi. Namówiony przez swoich pracowników, niezadowolonych z tego co dzieje się w ich rodzinnej wsi, Białach zostaje sołtysem Uroczyska. Wobec kompletnej indolencji miejscowego komisariatu Białach stanie się prawdziwym szeryfem Uroczyska, gdzie zmierzyć się będzie musiał z niejednym wyzwaniem.

Czarna stresuje się pierwszym dniem pracy u Luizy. Do kogo należy tajemniczy kamper?Zobacz więcej

"Święty" nowy sezon

W nowych odcinkach życie niejednej postaci zostanie wywrócone do góry nogami, pojawią się też nowe oraz dawno nie widziane postaci.

Sołtys Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski), nadal będzie tematem plotek, choć, jak się okaże, niekoniecznie nieżyczliwych, a na dowód sympatii mieszkańców dostanie oryginalny sweter. Mikołajowi uda się także zbliżyć do Laury (Anna Iberszer), jednak jego rywal, Kordas (Michał Milowicz), nie będzie próżnował i wykorzysta każdą okazję, by odzyskać uczucia pięknej pani doktor. Niestety nad jego biznesem zaczną zbierać się czarne chmury i pojawi się widmo katastrofy finansowej. Czy Kordas przełamie złą passę? Tymczasem w życiu jego córki, Luizy (Klaudia Sokołowska), rozpocznie się zupełnie nowy rozdział, związany z podjęciem studiów i przeprowadzką.

Laura tłumaczy Mikołajowi dlaczego rozwiodła się z byłym mężem! Zobacz więcej

Lucjan (Mariusz Gagatek) przeżywać będzie miłosny dramat z powodu Gwiazdy (Magdalena Wróbel). Próbując odreagować emocje, siać będzie nieustanne zamieszanie, spotęgowane jeszcze przez jego kompanów z Klubu Kawalera z Wróblem (Kazik Mazur) na czele. Sercowe problemy organisty boleśnie odbiją się także na Księdzu Wincentym, a nawet na jego bracie bliźniaku, Januszu (w obu rolach Sasza Reznikow), który da się wciągnąć w ryzykowny plan pod nieobecność Gospodyni (Jolanta Niedźwiecka).
Tymczasem Michał (Edi) kupi wreszcie zaręczynowy pierścionek dla Czarnej (Pamela Płachtij), na posterunku Żbikowski (Wojciech Dąbrowski) i Magda (Elżbieta Trzaskoś) będą mieć wsparcie w postaci nowego posterunkowego Jakuba Kosa (Mateusz Dymidziuk), do Uroczyska z więzienia powróci dawny ochroniarz Kordasa, Zibi (Michał Karmowski) a z klasztoru – wielki wielbiciel kobiet, wina i śpiewu – Fabio (Alessandro Curti).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×