"Święty" odcinek 4. Białach zaczyna coraz prężniej działać jako sołtys. Jego akcje nie spodobają się Kordasowi? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 4. odcinek serialu "Święty". Białach zaczyna coraz prężniej działać jako sołtys. Jego akcje nie spodobają się Kordasowi? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 4. epizodzie "Świętego"!

Multimedia

"Święty" odcinek 4" - w czwartek, 5 marca, o godzinie 20:00 na antenie TV4

W 4. odcinku serialu "Święty" Czarna (Pamela Płachtij) dowiaduje się, że jej matka na razie nie wraca do Polski. Dziewczyna kontynuuje pracę u Kordasa (Michał Milowicz), a jego córka, Luiza (Klaudia Sokołowska), daje się jej poznać od jak najgorszej strony.

Rekordowe otwarcie nowego serialu w Czwórce!Zobacz więcej

Matka Oskara zwierza się księdzu (Sasza Reznikow) z problemów. Sołtys (Mariusz Węgłowski) postanawia sposobem pokonać zbirów gnębiących rodzinę kobiety. Dzięki akcji Białacha, sierżant Żbikowski (Wojciech Dąbrowski) aresztuje jednego z bandytów i informuje o tym media, przypisując sobie wszystkie zasługi.

Kordas jest niezadowolony z faktu, że w Uroczysku ktoś bez jego wiedzy prowadził interesy... Będzie chciał zrobić porządek z Białachem?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×