"Święty" odcinek 5. Nowy organista daje czadu w kościele! Białach powstrzyma falę włamań w Uroczysku? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 5. odcinek nowego serialu TV4 pt. "Święty". Nowy organista daje czadu w kościele! Białach powstrzyma falę włamań w Uroczysku? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 5. odsłonie "Świętego"!

Multimedia

"Święty" odcinek 5" - w poniedziałek, 9 marca, o godzinie 20:00 na antenie TV4

W 5. odcinku serialu "Święty" podczas nabożeństwa wiernych zaskakuje nietypowa muzyka grana przez nowego organistę, Lucjana. Gospodyni (Jolanta Niedźwiecka) próbuje wyperswadować mu dalszą karierę muzyczną, a ksiądz pomaga mu odnaleźć się w innej formie sztuki.

Michał (Mariusz Dzyruk) zostaje zaatakowany w domu przez nieznanego sprawcę. Białacha (Mariusz Węgłowski) i Czarną (Pamela Płachtij) martwi długa nieobecność kucharza.

Białach zaczyna coraz prężniej działać jako sołtys. Jego akcje nie spodobają się Kordasowi?Zobacz więcej

Kordas (Michał Milowicz) rozpoczyna najnowszą akcję promocyjną wyrobów swojej przetwórni mięsnej - otwiera food truck z kiełbaskami i ogłasza loterię, w której można wygrać 100 tysięcy złotych.

Gospodyni mówi księdzu o serii włamań w Uroczysku. Rodzice Michała informują go o planach związanych z Tomaszem i gospodarstwem...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×