"Święty" odcinek 6. Córka Kordasa znika! Została porwana czy poszła w tango? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 6. odcinek serialu "Święty". Córka Kordasa znika! Została porwana czy poszła w tango? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 6. epizodzie "Świętego"!

Multimedia

"Święty" odcinek 5" - we wtorek, 10 marca, o godzinie 20:00 na antenie TV4

W 6. odcinku serialu "Święty" Tomasz (Jakub Świderski) prowokuje Michała (Mariusz Dzyruk) do kłótni. Michał zwierza się Czarnej (Pamela Płachti) z kłopotów w domu. Tomasz kłóci się też ze swoją żoną, Niną i zostaje przyłapany przez Michała gdy jej grozi. Sytuacja miedzy braćmi staje się jeszcze bardziej napięta.

Ksiądz (Sasza Reznikow) zdenerwowany podejrzanymi kradzieżami, do których dochodzi w Uroczysku, nie daje Jolancie (Jolanta Niedźwiecka) rozgrzeszenia i postanawia rozwikłać zagadkę włamań w Uroczysku. Tworzy grupę wsparcia okradzionych.

Nowy organista daje czadu w kościele! Białach powstrzyma falę włamań w Uroczysku?Zobacz więcej

Lucjan (Mariusz Gagatek) w ramach rozwijania talentów chce namalować portret Jolanty. Białach (Mariusz Węgłowski) odwiedza food truck. Zastaje na zmianie sympatycznego Jacka.

Kordas (Michał Milowicz) jest mocno zaaferowany zniknięciem swojej córki (Klaudia Sokołowska). Została porwana czy poszła w tango?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×