"Święty" odcinek 61. Michał nie pojawia się na randce! Białach próbuje pomóc przyjacielowi. Czy mu się uda?

"Święty" odcinek 61. Co wydarzy się w produkcji popularnej serii? Michał nie przychodzi na randkę z Czarną. Okazuję się, że sierżant nakłania go do przyznania się do winy na temat kradzieży. Czy się przyzna? Białach wątpi w winę przyjaciela, spróbuje wyciągnąć go z kłopotów.

Multimedia

"Święty" odcinek 61. - w piątek, 12 lutego, o godzinie 20:00 na antenie TV4

Przez Żbikowskiego, Michał nie przychodzi na randkę z Czarną. Sierżant próbuje nakłonić go do przyznania się do kradzieży. Białach wątpi w winę przyjaciela. Czu uda mu się wyciągnąć go z kłopotów? Gospodyni nie jest zadowolona z obecności podrzuconego chomika. Lucjan wpada na pomysł jak znaleźć gryzoniowi nowego właściciela.

Vienio dołączył do obsady serialu TV4! Kogo zagra?Zobacz więcej

Zachowanie jednego z kandydatów wzbudza jednak pewien niepokój wśród mieszkańców plebanii. Kordas daje Tomkowi pracę w charakterze kierowcy, przez co Luiza traci pracownika i wścieka się na nowy pomysł ojca. Zakłada się z nim, że rozkręci interes i pomnoży zyski myjni. Kto wygra?

Zobacz galerię

"Święty" - o czym jest serial?

Rzecz dzieje się w niewielkim podwrocławskim Uroczysku, gdzie mieści się „Święty Mikołaj” - bar Mikołaja Białacha (Mariusz Węgłowski). Choć Białach zrzucił mundur i zajął się prowadzeniem lokalu, nadal nie potrafi przejść obojętnie, kiedy ktoś potrzebuje pomocy, a jego policyjny instynkt wciąż daje o sobie znać i nigdy nie zawodzi. Namówiony przez swoich pracowników, niezadowolonych z tego co dzieje się w ich rodzinnej wsi, Białach zostaje sołtysem Uroczyska. Wobec kompletnej indolencji miejscowego komisariatu Białach stanie się prawdziwym szeryfem Uroczyska, gdzie zmierzyć się będzie musiał z niejednym wyzwaniem.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×