"Święty" odcinek 62. Tomek jest zazdrosny o Ninę! Czy poróżni ich jego własny brat? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Święty" odcinek 62. Czy Tomek pokłóci się z własnym bratem o Ninę? Ksiądz wraz z Lucjanem próbują rozwikłać zagadkę tajemniczego włamywacza z plebanii. Czy może to być ktoś kogo niedawno poznali? Kto wrabia Michała w kradzież?

Multimedia

"Święty" odcinek 62. - w piątek, 12 lutego, o godzinie 20:30 na antenie TV4

Ksiądz wraz z Lucjanem próbują rozwikłać zagadkę tajemniczego włamywacza, który w nocy wtargnął na plebanię. Ślady wskazują na niedawno poznaną osobę. Czy uda im się odzyskać skradzionego chomika? Tomek nie jest zadowolony z tego, że Nina pracuje w barze z jego bratem i ma z nim coraz lepszy kontakt.

Vienio dołączył do obsady serialu TV4! Kogo zagra?Zobacz więcej

Białacha zastanawia kto chce wrobić Michała, a Czarna próbuje uratować sytuację. Czy to wystarczy by oczyszczono go z zarzutów? Posterunkowa Magda przychodzi z ciekawymi informacjami. Luizie nie najlepiej idzie praca na myjni. Słysząc o włamaniu, próbuje udowodnić Kordasowi, że to nie Michał stoi za kradzieżą. Czy uda jej się przekonać ojca?

Zobacz galerię

"Święty" - o czym jest serial?

Rzecz dzieje się w niewielkim podwrocławskim Uroczysku, gdzie mieści się „Święty Mikołaj” - bar Mikołaja Białacha (Mariusz Węgłowski). Choć Białach zrzucił mundur i zajął się prowadzeniem lokalu, nadal nie potrafi przejść obojętnie, kiedy ktoś potrzebuje pomocy, a jego policyjny instynkt wciąż daje o sobie znać i nigdy nie zawodzi. Namówiony przez swoich pracowników, niezadowolonych z tego co dzieje się w ich rodzinnej wsi, Białach zostaje sołtysem Uroczyska. Wobec kompletnej indolencji miejscowego komisariatu Białach stanie się prawdziwym szeryfem Uroczyska, gdzie zmierzyć się będzie musiał z niejednym wyzwaniem.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×