"Święty" odcinek 63. Docent Topolski stoi za kradzieżą chomika! Wyjaśnia, dlaczego to zrobił [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Święty" odcinek 63. Wiemy kto stoi za kradzieżą chomika! To Docent Topolski! Powód rabunku przechodzi najśmielsze oczekiwania. Czy teoria Luizy dotycząca włamania i kradzieży laptopów z firmy ojca okaże się prawdziwa?

Multimedia

"Święty" odcinek 63. - w sobotę, 13 lutego, o godzinie 20:00 na antenie TV4

Docent Topolski, próbuje wytłumaczyć dlaczego postanowił porwać chomika. Powód przechodzi najśmielsze oczekiwania gospodyni, a Lucjan wraz z księdzem obmyślają poważne plany związane z zaistniałą sytuacją. Sierżant Żbikowski chce ustalić szczegóły dotyczące kontrowersyjnego przedmiotu na plebanii. Czy jego zainteresowanie nie przysporzy nowych kłopotów?

Tomek jest zazdrosny o Ninę! Czy poróżni ich jego własny brat?Zobacz więcej

Luiza przedstawia swoją teorię dotyczącą włamania i kradzieży laptopów z firmy ojca. Wpada też na pomysł jak rozkręcić ruch w myjni i prosi Czarną o pomoc. Elegancko ubrany Białach wybiera się do Laury na badania, po których ta proponuje mu wspólny spacer.

Zobacz galerię

"Święty" - o czym jest serial?

Rzecz dzieje się w niewielkim podwrocławskim Uroczysku, gdzie mieści się „Święty Mikołaj” - bar Mikołaja Białacha (Mariusz Węgłowski). Choć Białach zrzucił mundur i zajął się prowadzeniem lokalu, nadal nie potrafi przejść obojętnie, kiedy ktoś potrzebuje pomocy, a jego policyjny instynkt wciąż daje o sobie znać i nigdy nie zawodzi. Namówiony przez swoich pracowników, niezadowolonych z tego co dzieje się w ich rodzinnej wsi, Białach zostaje sołtysem Uroczyska. Wobec kompletnej indolencji miejscowego komisariatu Białach stanie się prawdziwym szeryfem Uroczyska, gdzie zmierzyć się będzie musiał z niejednym wyzwaniem.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×