"Święty" odcinek 65. Czarna stresuje się pierwszym dniem pracy u Luizy. Do kogo należy tajemniczy kamper w środku lasu? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Święty" odcinek 65. Kamper stojący na środku lasu wzbudza nie małe kontrowersje. Lucjan wraz z Księdzem postanawiają sprawdzić do kogo należy tajemniczy pojazd. Co stoi za złym samopoczuciem Magdy? Sierżant Żbikowski posiada informacje na temat jej niedyspozycji.

Multimedia

"Święty" odcinek 65. - w piątek, 19 lutego, o godzinie 20:00 na antenie TV4

Czarna stresuje się pierwszym dniem pracy u Luizy i martwi ją nieobecność Michała w barze. Szukając tematu do artykułu, Lucjan wraz z Księdzem znajduje tajemniczy kamper, zaparkowany w środku lasu. Organista ma wątpliwości co do tego kim są przebywający w nim mężczyźni i postanawia to sprawdzić.

Dziewczyny biorą udział w kontrowersyjnej sesji zdjęciowej! Co na to Michał?Zobacz więcej

Laura nie jest zadowolona z odwiedzin i natarczywego zachowania byłego męża, który nie chce zostawić jej w spokoju. Białachowi również nie podoba się agresja Andrzeja. Posterunkowa Magda źle się czuje i kładzie to na karb niestrawności. Sierżant Żbikowski wpada jednak na informacje sugerujące inną przyczynę tej niedyspozycji.

Zobacz galerię

"Święty" - o czym jest serial?

Rzecz dzieje się w niewielkim podwrocławskim Uroczysku, gdzie mieści się „Święty Mikołaj” - bar Mikołaja Białacha (Mariusz Węgłowski). Choć Białach zrzucił mundur i zajął się prowadzeniem lokalu, nadal nie potrafi przejść obojętnie, kiedy ktoś potrzebuje pomocy, a jego policyjny instynkt wciąż daje o sobie znać i nigdy nie zawodzi. Namówiony przez swoich pracowników, niezadowolonych z tego co dzieje się w ich rodzinnej wsi, Białach zostaje sołtysem Uroczyska. Wobec kompletnej indolencji miejscowego komisariatu Białach stanie się prawdziwym szeryfem Uroczyska, gdzie zmierzyć się będzie musiał z niejednym wyzwaniem.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×