"Święty" odcinek 66. Laura tłumaczy Mikołajowi dlaczego rozwiodła się z byłym mężem! Co się między nimi wydarzyło? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Święty" odcinek 66. Agresywny Andrzej wciąż ubolewa po odejściu żony. Czy uda się Białachowi i Michałowi uspokoić wdowca? Laura wytłumaczy Mikołajowi dlaczego rozwiodła się z byłym mężem! Czy zdegustowana stanem Lucjana Jolanta uwierzy w teorię organisty?

Multimedia

"Święty" odcinek 66. - w piątek, 19 lutego, o godzinie 20:30 na antenie TV4

Białach z Michałem próbują uspokoić agresywnego Andrzeja, który nie może pogodzić się z odejściem żony. Laura wyjawia Mikołajowi dlaczego postanowiła rozwieść się z byłym mężem. Na plebanii Iwan i Stefan próbują wytłumaczyć księdzu sytuację w jakiej zastali Lucjana w lesie. Zdegustowana jego stanem Jolanta, nie daje się przekonać do teorii, które przedstawia jej organista.

Czarna stresuje się pierwszym dniem pracy u Luizy. Do kogo należy tajemniczy kamper?Zobacz więcej

Mężczyzna postanawia poprosić Żbikowskiego o pomoc. Magda jest zdziwiona przesadnym zainteresowaniem sierżanta i pozwoleniem na wcześniejszy powrót do domu. Na miejscu zastaje niespodziewaną sytuację. Czarna i Luiza przeżywają katusze w pracy na myjni. Postanawiają rozreklamować ją ulotkami.

Zobacz galerię

"Święty" - o czym jest serial?

Rzecz dzieje się w niewielkim podwrocławskim Uroczysku, gdzie mieści się „Święty Mikołaj” - bar Mikołaja Białacha (Mariusz Węgłowski). Choć Białach zrzucił mundur i zajął się prowadzeniem lokalu, nadal nie potrafi przejść obojętnie, kiedy ktoś potrzebuje pomocy, a jego policyjny instynkt wciąż daje o sobie znać i nigdy nie zawodzi. Namówiony przez swoich pracowników, niezadowolonych z tego co dzieje się w ich rodzinnej wsi, Białach zostaje sołtysem Uroczyska. Wobec kompletnej indolencji miejscowego komisariatu Białach stanie się prawdziwym szeryfem Uroczyska, gdzie zmierzyć się będzie musiał z niejednym wyzwaniem.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×