"Swipe night". Pierwszy serial, który obejrzysz... na Tinderze! Premiera już w październiku!

Już na początku października swoją premierę będzie miał "Swipe night", interaktywny serial od Tindera! Sprawdź, co już wiadomo o tej nowince w popularnej aplikacji randkowej!

Multimedia

Tinder to najpopularniejsza aplikacja randkowa na świecie! Działa w prawie 200 krajach i ma 50 milionów aktywnych użytkowników. Swój sukces zawdzięcza przede wszystkim innowacjom i ciągłemu udoskonalaniu.

Powstaje nowa wersja kultowego serialu! Gwiazdor "Supernatural" w głównej roli!Zobacz więcej

Jedną z takich innowacji będzie interaktywny serial "Swipe night", którego pierwszy odcinek pojawi się aplikacji już 6 października! Jego akcja będzie toczyła się w post-apokaliptycznym świecie. Widz, dzięki mechanice typowej dla Tindera, będzie mógł wpływać na tok akcji, przesuwając palcem w lewo lub w prawo.

"Swipe night" będzie składało się najprawdopodobniej z sześciu pięciominutowych odcinków, które będą co tydzień pojawiać się w aplikacji. Łącznie, ze względu na różne alternatywne możliwości, nakręcono ok. 2 godziny materiału. Reżyserką serialu jest Karena Evans, która pracowała m.in. przy teledyskach znanego rapera Drake'a.

"Gra o tron" z najważniejszą nagrodą! "Czarnobyl" także wyróżnionyZobacz więcej

Decyzje widzów serialu zostaną później przetworzone przez algorytm Tindera. Na ich podstawie aplikacja będzie podsuwała użytkownikom profile osób, które wybrały podobnie. "Swipe night" skierowane jest przede wszystkim do młodych osób, które cenią sobie interaktywność. Póki co nowa funkcja będzie dostępna tylko w USA.

Zobacz galerię

Maffashion o aplikacji Tinder:

Źródło: przeAmbitni.pl/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×