Sylvester Stallone zbojkotuje Oscary i nie odbierze statuetki?

Podczas uroczystego lunchu dla tegorocznych nominowanych do Oscara, Sylvester Stallone przyznał, że rozważał bojkot gali. Czy, mimo że ma ogromną szansę na wygraną, nie pojawi się na ceremonii?

Multimedia

Sylvester Stallone, nominowany w tym roku w kategorii "Najlepszy aktor drugoplanowy" za rolę w filmie "Creed: Narodziny legendy", zabrał głos w sprawie rasizmu wśród członków Amerykańskiej Akademii Filmowej. W czasie uroczystego lunchu dla nominowanych przyznał, że rozważał bojkot ceremonii.

Filmowy Rocky Balboa wyjawił, że o ewentualnym bojkocie rozmawiał z reżyserem "Creeda", Ryanem Coogler'em. "Powiedziałem - jeśli chcesz, żebym nie poszedł, nie pójdę" - zdradził Stallone. Jak wynika z relacji aktora, Coogler odpowiedział, żeby poszedł i z dumą reprezentował film.

CZYTAJ TAKŻE:

HALLE BERRY ZABRAŁA GŁOS W SPRAWIE ZBYT "BIAŁYCH OSCARÓW" [WIDEO]
OSCARY 2016. ZNAMY NAZWISKA OSÓB, KTÓRE WRĘCZĄ W TYM ROKU OSCARY! [ZDJĘCIA]

Wątpliwości Sylvestra Stallone wynikały z faktu, iż poza nim, nikt z twórców ani obsady "Creeda" nie został doceniony przez przyznających nominację członków Amerykańskiej Akademii Filmowej. "Wierzę, że przyjdą zmiany i to tylko kwestia czasu, by talent każdego, kto na to zasługuje został dostrzeżony. Chodzi o to, aby powstał nowy paradygmat i nowy sposób myślenia" - dodał Stallone.

W mediach nie ma wątpliwości, że to właśnie Sylvester Stallone odbierze w tym roku Oscara. Za rolę Rocky'ego w filmie "Creed: Narodziny legendy" zdobył już m.in. Złoty Glob. Ceremonia rozdania Oscarów odbędzie się 28 lutego 2016 r.

OSCARY 2016 - GDZIE OBEJRZEĆ GALĘ ROZDANIA NAGRÓD?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×