Sylwester 2019. Michał Szpak i Ronnie Ferrari w spocie Sylwestrowej Mocy Przebojów 2019! Co działo się za kulisami?

Czas na największą imprezę w roku! W sylwestrową noc na Stadionie Śląskim wystąpi wiele polskich i zagranicznych gwiazd, a wszystko pokaże Telewizja Polsat. Już teraz możecie zobaczyć, co działo się na planie spotów promujących Sylwestrową Moc Przebojów 2019!

Multimedia

Sylwestrowa Moc Przebojów 2019 we wtorek, 31.12.2019 od godz. 20 w Polsacie! - sprawdź program tv

Już tylko niespełna trzy tygodnie dzielą nas od najlepszej imprezy tego roku! 31 grudnia na Stadionie Śląskim zapanuje naprawdę gorąca atmosfera, a to za sprawą artystów, którzy wystąpią podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów!

Sylwester z Polsatem na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Krzysztof Ibisz prowadzącym! Kto wystąpi?Zobacz więcej

W tę wyjątkową ostatnią noc w roku Polsat gwarantuje doskonałą zabawę w rytm największych dyskotekowych przebojów tego roku. Wśród nich "Ona by tak chciała" Ronniego Ferrari oraz "Mama ostrzegała" zespołu Daj to głośniej. To właśnie one najbardziej rozgrzewały Polaków do tańca w ciągu ostatnich miesięcy. Będą: DJ Bobo i jego "Chihuahua", Layzee Fka Mr President i "Coco Jumbo", Maciej Maleńczuk i "Ostatnia nocka", Sławomir i "Miłość w Zakopanem" oraz Michał Szpak ze swoim "Color Of Your Life". Na scenie zobaczymy i usłyszymy zespół Feel, Enej, Future Folk, Piersi i wiele innych gwiazd. Nie zabraknie też artystów disco polo: Long&Junior, MiG, After Party, Defis oraz Miły Pan.

Zobacz oficjalny spot Sylwestrowej Mocy Przebojów 2019 i kulisy jego powstania w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ella (gość)

    Pan Szpak ma kapitalną drugą płytę, na której każdy utwór to przebój! Gdyby oczywiście był odpowiednio często lansowany w stacjach radiowych, ale zawartość tej płyty jest niesamowita ! Płyta zresztą już złota, bardo żałuję że ciągle na występach dla TV każą mu śpiewać jego eurowizyjny hit, gdyż od czasu Eurowizji pan Szpak nagrał kolejne wspaniałe utwory!

    13.12.2019 21:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×