Sylwester 2019 z Polsatem na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Krzysztof Ibisz prowadzącym! Kto wystąpi?

To już pewne! Sylwester z Polsatem odbędzie się na Śląsku. O decyzji w tej sprawie poinformowali w środę, 20 listopada, na wspólnej konferencji prasowej marszałek województwa śląskiego Jakub Chełstowski, prezydent Katowic Marcin Krupa oraz Krzysztof Ibisz, gwiazda telewizji Polsat i jeden z prowadzących imprezę sylwestrową.

Multimedia

Sylwester z Polsatem 2019/2020 w Chorzowie - kto wystąpi?

Sylwester z Polsatem 2019/2020 odbędzie się, podobnie jak przed rokiem na Stadionie Śląskim. O decyzji w tej sprawie poinformowali w środę, 20 listopada, na wspólnej konferencji prasowej marszałek województwa śląskiego Jakub Chełstowski. prezydent Katowic Marcin Krupa oraz Krzysztof Ibisz, gwiazda telewizji Polsat i jeden z prowadzących imprezę sylwestrową. - Polacy kochają spędzać sylwestra z Telewizją Polsat i myślę, że ta dobra energia, która płynie od wielomilionowej aglomeracji śląskiej przenosi się potem do milionów polskich domówi. Cieszymy się, że możemy tu po raz kolejny być – zaczął Ibisz. Jak zapewniał, tegoroczny Sylwester z Polsatem będzie wydarzeniem, które zaspokoi każdy muzyczny gust. - I miejmy nadzieję, że będziemy numerem jeden na wszystkich "domówkach" - dodał.

Wszyscy prowadzący Sylwestra z Polsatem. Jak zmienili się przez 12 lat? [GALERIA]Zobacz więcej

Zagranicznymi gwiazdami imprezy będą: DJ BoBo, Captain Jack, gwiazda muzyki dance i house - La Bouche - zespół ma na swoim koncie takie utwory jak "Be my lover" czy "You won't forget me". Spośród polskich artystów na sylwestrze na Stadionie Śląskim wystąpią: Daj to głośniej, Ronnie Ferrari, Sławomir, Feel, Long and Junior i Enej.

Oczywiście organizatorzy nie ujawnili jeszcze listy wszystkich gwiazd, które wystąpią na Sylwestrowej Mocy Przebojów 2019/2020. - Mamy także wielu innych artystów, których nazwiska będziemy Państwu dopiero ujawniać, ale jesteśmy przekonani, że wszelkie muzyczne gusty naszych widzów zostaną zaspokojone – zapowiadał Ibisz. Jak zapewniał marszałek Jakub Chełstowski wstęp na imprezę będzie bezpłatny.

W zeszłym roku decyzja o organizacji sylwestra na Stadionie Śląskim była strzałem w dziesiątkę. We wspólnej zabawie uczestniczyło ponad 42 tysiące osób oraz prawie dwa miliony widzów obejrzało to wydarzenie przed telewizorami. To ostatecznie przekonało nas że decyzja o organizacji sylwestra na Śląskim była słuszna. Jestem przekonany że tegoroczna impreza będzie jeszcze bardziej atrakcyjna pod względem muzycznym i wizualnym.

Warszawa, Chorzów i Zakopane w rytmach największych przebojów! Jak bawili się widzowie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Przypomnijmy, że ubiegłoroczny Sylwester z Polsatem na Stadionie Śląskim przyciągnął 40 tys. osób. Na scenie wystąpili między innymi Maryla Rodowicz, Michał Szpak, Sławomir, Enej, Ewa Farna, Cleo, Ewelina Lisowska, Grzegorz Hyży i Feel, była też frontmanka zespołu Boney M oraz zespół The Show A Tribute to Abba.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Emuamma (gość)

    Sylwek będzie do dupy jak każdy program który prowadzi Ibisz

    28.12.2019 00:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×