Sylwester gwiazd. Agnieszka Woźniak-Starak zdradza, jak powitała Nowy Rok i złożyła wzruszające życzenia

Agnieszka Woźniak-Starak wyjechała na święta w góry, gdzie już została do Sylwestra. Dziennikarka zdradziła, jak powitała Nowy Rok i złożyła wzruszające życzenia noworoczne.

Multimedia

Agnieszka Woźniak-Starak składa wzruszające życzenia noworoczne

Agnieszka Woźniak-Starak próbuje wrócić do normalności po tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka w sierpniu. Dziennikarka wyjechała na Święta Bożego Narodzenia w góry, gdzie, jak się okazuje, została do Sylwestra.

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała wzruszający wpis na Instagramie, gdzie zdradziła, że Nowy Rok powitała z rodziną i przyjaciółmi. Prz okazji dziennikarka złożyła wzruszające życzenia noworoczne.

Piotr Woźniak-Starak, Alicja Szemplińska i Viki Gabor wśród najczęściej wyszukiwanych osób w 2019 rokuZobacz więcej

Życzę Wam wielu wspaniałych chwil w tym roku, bądźmy dla siebie dobrzy

Piotr Woźniak-Starak nie żyje - co się wydarzyło?

W nocy z 17 na 18 sierpnia około godziny 2:00 motorówka, którą płyną Piotr Woźniak-Starak i 27-letnia kobieta podczas zakrętu przewróciła się. Oboje znaleźli się w wodzie, jednak kobiecie udało się dopłynąć do brzegu. Około godz. 04 dryfującą łódkę zauważyli rybacy i zgłosili ten fakt policji. - O godz. 4 nad ranem (w niedzielę - red.) otrzymaliśmy zgłoszenie, że motorówka pływa po jeziorze i może zakłócać spoczynek żeglarzy. Po przybyciu na miejsce policjanci z ratownikami Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego stwierdzili, że na pokładzie dryfującej motorówki nie ma nikogo - powiedział mł. asp. Rafał Jackowski z warmińsko-mazurskiej policji, którego cytuje Onet.pl. Na miejsce przebyli policjanci oraz ratownicy Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Motorówka miała wyłączony silnik. W trakcie poszukiwań, na brzegu znaleziono kobietę. Była w dobrym stanie. Ciało producenta odnaleziono kilka dni później. Pogrzeb Piotra Woźniaka-Starak odbył się 30 sierpnia.

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze ostatniego filmu swojego mężaZobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×