Sylwester Marzeń z Dwójką 2018. Marcin Miller z zespołu Boys: W święta nie dbam przesadnie o dietę [ZDJĘCIA]

Marcin Miller i zespół Boys będą gwiazdami Sylwestra Marzeń z Dwójką, który odbędzie się w Zakopanem. Lider jednego z najbardziej popularnych zespołów discopolo w Polsce zdradził, jak przebiegają u niego święta.

Multimedia

Sylwester Marzeń z Dwójką 2018 - w poniedziałek, 31.12.2018 od godziny 20:00 w TVP2! - sprawdź program tv

Marcin Miller i jego zespół Boys to jedna z największych gwiazd muzyki tanecznej w Polsce. W tym roku wokalista, który pochodzi z Podlasia sylwestra spędzi na scenie Sylwestra Marzeń w Zakopanym, który pokaże TVP2. Jednak zanim lider Boys zaprezentuje na scenie swoje hity i hucznie pożegna stary rok, czeka go spokojny czas świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych. Jak się okazuje w tym czasie nie zamierza odmawiać sobie specjalnie smakołyków przy świątecznym stole.

Polskie i zagraniczne gwiazdy żegnają rok w Zakopanem! Kto wystąpi? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

- Już z tego wyrosłem i w czasie świąt nie dbam specjalnie o dietę, zresztą ja wszystko lubię – przyznaje ze śmiechem Marcin Miller. - Wigilię spędzamy całą rodziną u mojej mamy w Grajewie. Na stole będą tradycyjne potrawy, moja żona Ania przygotuje śledzie i ciasta, nie zabraknie też naszego regionalnego przysmaku kutii – zdradza wokalista.

W piątek, 28 grudnia zespół zagra w Wilnie na Litwie skąd Boysi wyruszą do Zakopanego. Będą mieć do pokonania prawie 1000 kilometrów. W stolicy polskich Tatr podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką będziemy mogli usłyszeć ich największe przeboje.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×