Sylwester Marzeń z Dwójką 2020. Spot imprezy sylwestrowej TVP! Do zabawy zachęcają m.in. Zenek Martyniuk i Roksana Węgiel!

Noc sylwestrowa zbliża się wielkimi krokami. Zobacz zdjęcia ze spotu Sylwestra Marzeń 2020 i sprawdź, kto wystąpi w Ostródzie podczas imprezy sylwestrowej Telewizji Polskiej!

Multimedia

Sylwestr Marzeń z Dwójką 2020 w czwartek, 31.12.2020 roku od godz. 19:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Tegoroczny sylwester będzie wyjątkowy, gdyż spędzimy go w domu przed telewizorami. Dla wszystkich spragnionych zabawy widzów telewizyjna Dwójka przygotowała jak co roku Sylwestra Marzeń. Tym razem polskie i zagraniczne gwiazdy wystąpią w amfiteatrze w Ostródzie, gdzie wykonają swoje największe przeboje. Kogo będziemy mogli zobaczyć i posłuchać?

TVP wydaje oświadczenie w sprawie organizacji imprezy sylwestrowej. Nie naruszy ograniczeń?Zobacz więcej

Na scenie pojawią się m.in. Zenek Martyniuk i jego Akcent, Marcin Miller z zespołem Boys, a także Weekend czy Milano. Będzie można potańczyć z Cleo, Viki Gabor, Roksaną Węgiel i Gromee’m, a także pośpiewać z Golec uOrkiestra, Zakopower czy Heleną Vondrackovą. Na scenie pojawią się również zagraniczne gwiazdy Thomas Anders z Modern Talking, Francesco Napoli czy Pedro Santana.

Szampańską atmosferę podczas całego wieczoru zapewnią prowadzący: Izabela Krzan, Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, Rafał Brzozowski, Aleksander Sikora i Norbii. Zobaczcie zdjęcia z planu spotu Sylwestra Marzeń 2020!

Prezes TVP Jacek Kurski oferuje swojego sylwestra Polsatowi i TVN!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×