Sylwester Marzeń z Dwójką 2020. Zenek Martyniuk podgląda żubry przed występem w Ostródzie. Przygotował dla widzów niespodziankę

Zenek Martyniuk wystąpi podczas Sylwestra Marzeń 2020 w Ostródzie. Przed występem lider zespołu Akcent relaksuje się w Białowieży, gdzie podgląda żubry. Wiemy, jaką niespodziankę przygotował dla widzów.

Multimedia

Zenek Martyniuk przed Sylwestrem Marzeń 2020 odpoczywa wśród żubrów

Zenek Martyniuk to jedna z największych polskich gwiazd Sylwestra Marzeń 2020, który w tym roku odbędzie się w Ostródzie bez udziału publiczności. Okazuje się, że lider Akcentu ostatnie chwile przed sylwestrem spędza w Białowieży, gdzie chodzi po lesie i podgląda żubry.

Okres świąteczny to czas refleksji i wypoczynku. W tych dniach wraz z rodziną byłem w Białowieży oraz u rodziny żony Danusi ...a w wolnym czasie chodziłem na spacery wypatrując żubrów – mówi Zenek Martyniuk.

Znamy pierwsze gwiazdy sylwestra TVP! Jest oczywiście Król Disco Polo! Kto jeszcze?Zobacz więcej

Podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką Zenek Martyniuk zaśpiewa swoje wszystkie największe przeboje, będą więc m.in. „Przez twe oczy zielone” czy „Przekorny los”, ale nie zabraknie też niespodzianek.

Myślę, że taką niespodzianką będzie najnowsza piosenka "Nie wolno zabić tej miłości", która premierę miała podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki w Świnoujściu, a teledysk do niej nakręciliśmy w październiku. Znalazły się nim sceny z filmu "Zenek" – mówi wokalista.

Sylwester Marzeń 2020 już 31 grudnia o 19:55 tylko w TVP2.

Zobacz galerię

Źródło: Wideo Portal/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Orzeszka (gość)

  Nie słyszałam tej nowej piosenki, zobaczymy w Sylwestra w takim razie. Dobre ma piosenki, dobry głos, nie dziwi mnie że go angażują na takie imprezy. Nawet przez telewizor potrafi rozruszać towarzystwo. A będą też inne fajne głosy, również młodego pokolenia.

  30.12.2020 02:19
 • Danka (gość)

  Ja nie wiem co ludzie tak na niego hejtują. Tworzy muzykę, jedni ją lubią inni nie. Ale wiele chce posłuchać i się pobawić. wiec czemu tego nie zaakceptowac?

  29.12.2020 09:30
 • Krowa (gość)

  Zeniu gwiazdo ty moja.Daj pyska bo coś się wy.....nie mogę.

  29.12.2020 06:52
 • Wow (gość)

  Nareszcie Zenek.Już nie mogłem się doczekać.Czy w Białowieży nie ma nikogo kto by zamknął w chlewie gwiazdę betlejemską?Dołączyć Gliniastego i tego jak mu tam....tego Kursanta?

  29.12.2020 06:49
 • VolSky (gość)

  Kuźwa... znowu on

  28.12.2020 20:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×