Sylwester Marzeń z Dwójką. Ida Nowakowska i Marcin Miller zapraszają na największą sylwestrową imprezę! Czego spodziewać się po Sylwestrze w Zakopanem?

To już dzisiaj! Przed nami Sylwester Marzeń z Dwójką 2021, czyli największa sylwestrowa impreza tego roku! Byliśmy na konferencji prasowej przed imprezę, gdzie zapytaliśmy m.in. Marcina Millera oraz Idę Nowakowską o to, czego można spodziewać się po tym wydarzeniu! Sprawdźcie!

Multimedia

"Sylwester Marzeń z Dwójką" - piątek, 31 stycznia 2021, o godzinie 20:00 na antenie TVP 2

Ponad 30 artystów, spektakularna scena, największe polskie oraz światowe przeboje w wykonaniu polskich i międzynarodowych gwiazd! Wyjątkowy "Sylwester Marzeń z Dwójką" już 31 grudnia 2021 r. na żywo z Zakopanego o godz. 20:00 w TVP2.

To będzie wyjątkowa i niepowtarzalna noc. Noc, podczas której miliony Polaków będą mogli wspólnie pożegnać stary i przywitać nowy roku w Zakopanem, do którego po rocznej przerwie wraca Sylwester Marzeń. Dzięki nowoczesnej, multimedialnej scenie usytuowanej na Górnej Równi Krupowej w najwyżej położonym mieście w Polsce widzowie oraz publiczność będzie najbliżej gwiazd w towarzystwie największych gwiazd polskiej i międzynarodowej estrady.

Zenek Martyniuk i pozostałe gwiazdy już są w Zakopanem! Zobaczcie zdjęcia z prób do największej imprezy roku!Zobacz więcej

Na scenie wystąpi ponad 30 artystów, którzy zaśpiewają przeboje znane milionom Polaków w każdym wieku. "Sylwester Marzeń z Dwójką" to nie tylko uczta muzyczna, ale również uczta dla oka. Pokazy pirotechniczne, kilkudziesięciu najlepszych tancerzy w Polsce w przygotowanych specjalnie na tę wyjątkową noc choreografiach, ponad 1000 metrów kwadratowych ekranów LED, około 1500 świateł i laserów oraz wyjątkowa scenografia przeniosą nas w świat zimowej krainy.

Byliśmy na konferencji prasowej przed imprezą, gdzie Marcin Miller, Ida Nowakowska, Radosław Liszewski, Daria oraz Kuba Szmajkowski opowiedzieli nam o tym, czego spodziewać się po Sylwestrze Marzeń z Dwójką 2021! Jak oni przygotowują się do wydarzenia? Sprawdźcie nasze wideo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • jacek (gość)

  TO BYŁ SYLWESTER ZAKAŻEŃ Z DWÓJKĄ, a teraz rozjechało się to po całej Polsce

  02.01.2022 13:08
 • Maly (gość)

  Nie trawie tej Nowakowskiej nie mogę na nią patrzeć przez nią już nie oglądam TVP bo wszędzie jest ona.Co za okropne babsko.

  01.01.2022 12:20
 • ***** *** (gość)

  J...ć Kurwiz .e

  31.12.2021 18:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×