sylwester tvp

Najpiękniejsze sylwestrowe kreacje. Gwiazdy Sylwestra Marzeń i Mocy Przebojów zadały szyku! Zobacz, jak wyglądały [GALERIA ZDJĘĆ]

Sylwestrowa noc rządzi się swoimi prawami - błysk jest nie tyle spodziewany, co wręcz oczekiwany! Doskonale wiedzą o tym gwiazdy, które tego dnia wybierają zjawiskowe kreacje. Cekiny, pióra, łańcuszki, metalik, szlachetne materiały, dziury i oversize - od przybytku głowa tej nocy nie boli. Choć sylwestrowa noc już dawno za nami, cofnijmy się do tego wyjątkowego wieczoru. Oto najpiękniejsze kreacje gwiazd Telewizji Polskiej i Polsatu, w których witały 2023 rok. Zobaczcie zdjęcia!

02.01.2023Sylwester w TV

Sylwester 2021 - transmisja w tv. Gdzie oglądać? Kto wystąpi w Zakopanem i na Stadionie Śląskim w Chorzowie? [Sylwester 2021 TVP, Sylwester 2021 Polsat]

W sylwestrową noc nie zabraknie atrakcji. Stacje przygotowały szereg wspaniałych wydarzeń, które będą transmitowane z różnych zakątków kraju. Sprawdź, gdzie zaśpiewają Twoje ulubione gwiazdy i jakie jeszcze atrakcje zaplanowano na pożegnanie starego roku i powitanie roku 2022. Co oglądać w sylwestrową noc?

22.12.2021Sylwester 2021

Sylwester Marzeń z Dwójką 2020. Kultowy Bad Boys Blue wystąpi podczas Sylwestra z Dwójką!

Tegoroczny Sylwester Marzeń, w którym gwiazdy wystąpią w amfiteatrze w Ostródzie odbędzie się w tanecznym stylu lat 80. Tylko w telewizyjnej Dwójce będziemy mieli okazję zobaczyć i posłuchać największych przebojów tej niezapomnianej dekady. Obok Thomasa Andersa z Modern Talking, zobaczymy drugi najważniejszy zespół lat 80. - Bad Boys Blue, który właśnie potwierdził swój udział w sylwestrowym koncercie.

31.12.2020Sylwester 2020

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×