Sylwester w Polsacie 2021. Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski znowu razem! Poprowadzą wspólnie imprezę sylwestrową

Polsat powoli odkrywa karty w sprawie tegorocznego Sylwestra. Poznaliśmy nowych prowadzących, a wśród nich są Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, którzy nie tak dawno się rozstali! Będzie niezręcznie?

Multimedia

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski poprowadzą Sylwestra w Polsacie!

Już niedługo Sylwester, więc stacje telewizyjne powoli odkrywają karty i zdradzają, kogo zobaczymy na tegorocznych koncertach. Polsat w tym roku zorganizuje zabawę na Stadionie Śląskim. Do tej pory wiadomo było, że koncert poprowadzą Krzysztof Ibisz i Karolina Gilon, Paulina Sykut-Jeżyna, Ilona Krawczyńska i Patryk Cebulski. To jednak nie wszyscy!

Oni poprowadzą Sylwestrową Moc Przebojów w Polsacie!Zobacz więcej

Okazuje się, że zabawę poprowadzą także... Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski! Nie byłoby w tym nic dziwnego, szczególnie, że oboje mają już za sobą doświadczenia w prowadzeniu takich imprez, ale ogólnie wiadomo, że para młodych aktorów niedawno się rozstała. W mediach mówiło się dużo o tym, jak bardzo Adam Zdrójkowski przeżył to rozstanie, a teraz będzie musiał pracować z byłą ukochaną. Jak im to wyjdzie? Przekonamy się wkrótce!

Sylwester Szczęścia 2021/2022 w Polsacie startuje o 20:00, prosto ze Stadionu Śląskiego. Szampańską zabawę zapewnią nam najgorętsze nazwiska muzyki polskiej i zagranicznej. Usłyszymy miedzy innymi Dawida Kwiatkowskiego, Viki Gabor, Dode, Cleo, Danzela, Bajm, Liz Mitchell. The Original Lead Singer of BoneyM, Dr Albana i Pawła Domagałę.

Adam Zdrójkowski przechodzi trudne chwile. Rozstał się z Wiktorią Gąsiewską. Teraz opowiedział o chorobieZobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: przeAmbitni.pl, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×