Sylwester z Dwójką we Wrocławiu

Telewizyjna Dwójka i miasto Wrocław po raz kolejny zapraszają na wyjątkową noc sylwestrową.

Multimedia

Widzów Dwójki i wszystkich, którzy tego wieczoru odwiedzą wrocławski rynek, czeka niezapomniana zabawa w rytmie 60 największych przebojów ostatnich 60 lat oraz niezwykła muzyczno-taneczna podróż w czasie.

W nocy z 31 grudnia 2012 roku na 1 stycznia 2013 roku, na sylwestrowej scenie, usytuowanej na Rynku we Wrocławiu pojawi się plejada najpopularniejszych polskich wykonawców, kilkudziesięciu tancerzy, gwiazdy estrady, kabaretu oraz szklanego ekranu, a także gość-niespodzianka zza granicy. Przygotowane z ogromnym rozmachem widowisko rozpocznie się o godz. 20.05 i potrwa nieprzerwanie do 1.00 w nocy. Co nie bez znaczenia dla telewidzów - bez przerw reklamowych.

Hasło przewodnie tegorocznego Sylwestra z Dwójką brzmi: "60 przebojów - 60 lat TVP". Sylwestrowa noc na rynku we Wrocławiu będzie bowiem nie tylko okazją do tego, by w doborowym towarzystwie gwiazd estrady powitać 2013 rok, będzie to także huczne zwieńczenie obchodów sześćdziesięciolecia telewizji publicznej.

Nie zabraknie muzycznych evergreenów i zaskakujących pokoleniowych duetów. Widzów i uczestników koncertu czekają również… repertuarowe niespodzianki. Równolegle widzowie Dwójki wezmą udział w klasycznej prywatce z udziałem kilkudziesięciu tancerzy, którzy zaprezentują choreografie w stylach od rock&rolla po breakdance. "Prywatkowicze" zabiorą nas także w wyjątkową podróż wehikułem czasu poprzez kolejne dekady muzyki rozrywkowej, style, konwencje i formy sylwestrowej zabawy, zawierającej się w haśle "domówka".

"Sylwester z Dwójką - Wrocław 2012" to kolejne przedsięwzięcie współorganizowane przez TVP2 i władze Wrocławia. Historia imprez sylwestrowych Dwójki i Wrocławia sięga 2005 roku. - Jest to już zatem wydarzenie z tradycjami i z ugruntowaną marką, za która stoją lata wspólnych doświadczeń i bliskiej współpracy - mówi Jerzy Kapuściński, dyrektor TVP2. W poprzednich latach, w ramach Sylwestrów z Dwójką przez wrocławską scenę przewinęła się plejada polskich i zagranicznych gwiazd. Podczas ubiegłorocznej imprezy wypełniony tłumnie rynek bawił się między innymi przy utworach takich wykonawców jak: Ace of Base, Inna, Afromental, T.Love, czy Monika Brodka.

- Cieszymy się, że po raz kolejny wspólnie z widzami Dwójki, gośćmi i mieszkańcami Wrocławia będziemy mieli okazję przywitać Nowy Rok. To okazja do wspólnej, radosnej zabawy, a przy tym znakomita promocja dla miasta. Już dziś gorąco wszystkich do nas zapraszamy - podkreśla Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia.

SYLWESTER Z DWÓJKĄ - Wrocław 2012. "60 przebojów - 60 lat TVP", 31 grudnia, początek o godz. 20.05

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×