"Sylwester z Gwiazdami Kabaretu" w TV4! Ewa Błachnio i Robert Korólczyk przywitają nowy rok z humorem!

To będzie wyjątkowa noc. Bardziej niż zwykle o tej porze. Czwórka zachęca, aby mimo wszystko spędzić ją w dobrych humorach, dlatego w sylwestra do zobaczenia będzie "Sylwester z Gwiazdami Kabaretu"!

Multimedia

"Sylwester z Gwiazdami Kabaretu" w czwartek, 31.12.2020 o godzinie 21:00 w TV4! - sprawdź program tv

Jak wbić się na cudzą sylwestrową domówkę i jak się zachować, kiedy nie zna się tam kompletnie nikogo? Czy w sylwestra można znaleźć męża i jak w praktyce wyglądają takie poszukiwania? Jak odbić najwygodniejszą sofę okupowaną przez innych gości? Jakie imprezowe atrakcje dla pań najbardziej przysłużą się… panom? O czym na przyjęciach plotkują kobiety, a o czym mężczyźni? W ile osób należy spędzać sylwestra w czasie pandemii? Niekonwencjonalne odpowiedzi na te i wiele innych pytań, jakie zadają sobie rozmaici imprezowicze, poznamy, oglądając "Sylwestra z Gwiazdami Kabaretu" w Czwórce!

Prezes TVP Jacek Kurski oferuje swojego sylwestra Polsatowi i TVN!Zobacz więcej

Na wyjątkową prywatkę w doborowym towarzystwie i dużą dawkę kultowych skeczy zapraszają twórcy nowego projektu kabaretowego Spółka z o.o. czyli: prowadzący „Gwiazd Kabaretu” Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów, Łukasz Kaczmarczyk reprezentujący tę samą formację, Ewa Błachnio znana m.in. z Kabaretu Limo czy „Tańca z Gwiazdami” i Bartosz Gajda, który występował m.in. w składzie kabaretu Łowcy.B. Udział w programie wezmą także artystki z muzycznego GLAM Quartet, które co piątek towarzyszą Robertowi Korólczykowi na scenie show „Gwiazdy Kabaretu”: Barbara Szelągiewicz, Dominika Dołżyńska, Karolina Waścińska-Łukanowska i Agnieszka Kowalczyk.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×