Sylwestrowa Moc Przebojów 2016. Thomas Anders zaśpiewa największe hity Modern Talking! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Wokalista Modern Talking wystąpi podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2016 w Katowicach. Zobaczcie wywiad z Thomasem Andersem!

Multimedia

SYLWESTROWA MOC PRZEBOJÓW 2016 W SOBOTĘ, 31.12.2016 OD GODZ. 20:00 W POLSACIE!

Tegoroczna Sylwestrowa Moc Przebojów 2016 w Katowicach upłynie nam w rytmie największych hitów lat 80. Jednym z największych wykonawców tamtych lat był zespół Modern Talking, który sprzedał na świecie ponad 120 milionów płyt. Wokalista tego niezapomnianego duetu Thomas Anders i jego zespół, będą gośćmi specjalnymi katowickiego sylwestra w Polsacie.

Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2016 Thomas Anders zaśpiewa wielkie przeboje Modern Talking m. in. "You’re My Heart, You’re My Soul", "Cheri Cheri Lady" czy "Sexi, Sexi Lover".

Gwiazdy Sylwestrowej Mocy Przebojów w wyjątkowym spocie! [WIDEO]Zobacz więcej

Zobaczcie fragment ekskluzywnego wywiadu z wokalistą! Dowiecie się, jak zazwyczaj spędza sylwestra i co pamięta z pierwszych trzech burzliwych lat działalności zespołu, kiedy odnieśli gigantyczny sukces.

Agnieszka Hyży: To będzie mój 10. sylwester z telewizją Polsat [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Anna (gość)

    Wspaniały piękny wokalista ciepły uczuciowy człowiek. Jestem jego wierną fanką od początku kariery.Ma anielski głos kocham go całym sercem życzę wszystkiego najlepszego w nowym roku. Mam nadzieję że przyjedzie do Polski i zobaczę go na żywo,i wybiorę się kiedyś na koncert.W latach 80 koncertował w katowickim spodku w dniu moich urodzin 29 kwietnia ale nie było mi dane być na tym koncercie...

    01.01.2017 14:59
  • fan (gość)

    Wspaniały wokalista. Sprawdza się w muzyce pop, jazz, blues, dance. Gentelman muzyki!!!

    30.12.2016 14:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×