Sylwestrowa Moc Przebojów 2018. Wszyscy prowadzący Sylwestra z Polsatem. Jak zmienili się przez 12 lat? [GALERIA]

Sylwestrowa Moc Przebojów 2018 to już dwunasty Sylwester z Polsatem! Zobaczcie, jak na przestrzeni lat zmienili się prowadzący! Kogo już nie ma w Polsacie, a kto niezmiennie staje na scenie, aby powitać Nowy Rok z widzami Polsatu?

Multimedia

Sylwestrowa Moc Przebojów 2018 - 31.12.2018 od godziny 20:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

Wielkie gwiazdy i super dyskotekowe hity! Światowe legendy disco kontra mega przeboje polskich wesel i domówek. W Polsacie będzie można przywitać Nowy Rok w towarzystwie prawdziwych królów disco. A kto poprowadzi największą dyskotekę pod zimowym niebem? Na scenie w tym roku pojawią się: Paulina Sykut – Jeżyna, Agnieszka Popielewicz, Ewa Błachnio, Elżbieta Romanowska, Krzysztof Ibisz, Maciej Rock, Maciej Dowbor i Rafał Maserak.

Zapowiedź sylwestra Polsatu na Stadionie Śląskim! Kto zaśpiewa? [ZWIASTUN]Zobacz więcej

Polsat przygotowuje Sylwestrową Moc Przebojów już 12. rok z rzędu! W tym roku odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie, ale wcześniej Polsat gościł w Gdyni, Warszawie, Krakowie i oczywiście Katowicach. Poza największymi przebojami i gwiazdami, o cudowną atmosferę dbali prezenterzy. To właśnie oni, od 2006 roku towarzyszą całej Polsce w witaniu Nowego Roku. Wśród nich byli m.in. Katarzyna Cichopek, Agata Młynarska, Aleksandra Szwed, Natalia Szroeder, Rafał Bryndal i Joanna Liszowska. Czy prowadzący Sylwestra z Polsatem bardzo się zmienili? Zobaczcie sami!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • figo fago (gość)

  Szału nima d..y nie urywa Nie którzy prowadzący drą się jak stare prześcieradło a inni pajacowali Ogólnie lipa z miętą

  01.01.2019 00:58
 • Q. (gość)

  Zdejmuje juz z prowadzenia gali sylwestrowej panią romanowska.nie ma pomyslu na jej prowadzenie!meczy zarówno siebie jak i innych....!

  31.12.2018 22:26
 • gość (gość)

  Znowu to samo co w tamtym roku...

  31.12.2018 13:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×