Sylwestrowa Moc Przebojów 2018. Zapowiedź sylwestra Polsatu na Stadionie Śląskim! Kto zaśpiewa? [ZWIASTUN]

Tym razem Polsat pożegna rok na Stadionie Śląskim. W wielkiej imprezie disco udział wezmą m.in. Maryla Rodowicz, Sławomir, Michał Szpak i Ewa Farna. Zobacz zapowiedź Sylwestrowej Mocy Przebojów 2018!

Multimedia

Sylwestrowa Moc Przebojów 2018 - 31 grudnia od godziny 20:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

Sylwestrowa impreza disco odbędzie się w tym roku na kultowym Stadionie Śląskim. Artyści wykonają przeboje, przy których bawią się wszyscy niezależnie od wieku, okazji czy tanecznych umiejętności. Na tego niezwykłego Sylwestra zapraszają: Telewizja Polsat, Miasto Katowice oraz Województwo Śląskie.

Polsat zaprasza na dyskotekę roku! Kto wystąpi podczas sylwestrowej nocy na Stadionie Śląskim? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Już niewiele czasu dzieli nas od wielkiej imprezy w ostatni dzień roku, czyli sylwestra na Stadionie Śląskim, na którym wspólnie z całą Polską powitamy nowy rok. To właśnie tam odbędzie się największa zimowa dyskoteka pod gołym niebem w Polsce, z listą przebojów, której dotąd nie ułożył jeszcze żaden DJ. Na scenie zobaczymy między innymi: Sławomira, Michała Szpaka, Marylę Rodowicz, Eweliną Lisowską, Ewę Farną, Michała Wiśniewskiego.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • POLSAT MICHAŁSZPAK IWONA D 7-8rtg (gość)

  POLSAT MICHAŁSZPAK CZ IWONA 23 CZ IWONA 23. H BĘDZIESZ DZISIAJ NA PEWNO BĘDZIE MOŻNA ZOBACZYĆ W PRZYPADKU BRAKU CZASU NA CO MASZ OCHOTĘ TO MOŻESZ MI Jak się nie chce mi sie to co się tyczy się to co L O V E T O BĘDZIESZ DZISIAJ IWONA D 7-8rtg

  26.12.2018 12:00
 • Podirytowana niedoinformowaniem (gość)

  Stadion Śląski jest w Chorzowie nie w Katowicach!

  16.12.2018 20:48
 • robi (gość)

  Żałosne

  15.12.2018 13:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×