Sylwestrowa Moc Przebojów 2020. Doda wróciła do śpiewania! Dlaczego gwiazda zdecydowała się na występ na Sylwestra?

Doda postanowiła przedwcześnie zakończyć przerwę w swojej muzycznej karierze i wystąpi w trakcie tegorocznej Sylwestrowej Mocy Przebojów! Czy uzasadnia swoją decyzję? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Na początku tego roku, jeszcze przed pandemią, Doda ogłosiła, że robi sobie przerwę od śpiewania i pierwszy raz w karierze nie ruszy w trasę koncertową. Gwiazda chciała odpocząć i skupić się na pracy nad filmem "Dziewczyny z Dubaju".

Stacja TVN 7 przygotowała sylwestra z gwiazdami "BrzydUli", "Hotelu Paradise" czy "19+"! Co nas czeka?Zobacz więcej

Teraz wokalistka poinformowała jednak, że przyjęła ofertę Polsatu i wystąpi w trakcie tegorocznej Sylwestrowej Mocy Przebojów! Decyzja Dody zelektryzowała fanów, więc wokalistka na swoim instastory postanowiła skierować do nich kilka słów wyjaśnienia.

Chciałam, żebyście się dowiedzieli od tego ode mnie: postanowiłam zagrać na sylwestra w tym roku, w Polsacie. Wiem, że ogłosiłam przerwę w karierze i będzie to trochę niekonsekwentne z mojej strony, ale moi fani są wspaniali, mamy bardzo niesamowitą więź i wiem, jak ubolewali nad tym, że zostały anulowane koncerty z orkiestrą w Filharmonii, które były zaplanowane. Chcę im to po prostu zrekompensować w jakikolwiek sposób i odwdzięczyć się, że są ze mną cały czas w tej przerwie i wspierają mnie

Fani artystki z pewnością ucieszą się z tego, że Doda powróci w tym roku na scenę. Miejmy nadzieję, że to będzie zwiastun tego, że 2021 roku będzie weselszy niż obecny. Na razie nie wiadomo, jakie utwory zaśpiewa wokalistka. Ostateczna decyzja w tej sprawie należy bowiem do Polsatu.

Oprócz Dody w trakcie Sylwestrowej Mocy Przebojów na scenie pojawią się m.in. Dawid Kwiatkowski, Alicja Majewska, Loony czy Boney M.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • 1 gostek (gość)

    Aniołek

    31.12.2020 23:17
  • Przekora😀❤ (gość)

    To fajnie że Doda będzie na Sylwestra 😀😀😀

    12.12.2020 20:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×