Sylwestrowa Moc Przebojów 2020. Miał być Andrea Bocelli, a był... Kto zaśpiewał z Małgorzatą Walewską o północy w Polsacie?

Tuż przed Sylwestrową Mocą Przebojów w Polsacie pojawiła się informacja, że stacja szykuje wyjątkową niespodziankę dla widzów. O północy na dachu siedziby Polsatu mieli wystąpić Małgorzata Walewska i... Andrea Bocelli. Czy tak faktycznie się stało?

Multimedia

Andrea Bocelli na Sylwestrowej Mocy Przebojów 2020

Noc sylwestrowa zawsze jest wyjątkowa. Tym razem jej wyjątkowość była szczególnie zaznaczana ze względu na obostrzenia związane z trwającą pandemią koronawirusa. W związku z tym nie można było zorganizować wielkiej imprezy sylwestrowej. Telewizja Polsat zapewniła jednak występy muzycznych gwiazd, które pojawiły się w studio stacji. Tuż przed rozpoczęciem Sylwestrowej Mocy Przebojów 2020 w mediach pojawiła się plotka, że do Polski zawita sam Andrea Bocelli.

Doda i Maryla Rodowicz dołączyły do wzruszonej Beaty Kozidrak na scenie! Takiego trio jeszcze nie było!Zobacz więcej

Światowej sławy tenor miał wystąpić u boku polskiej śpiewaczki operowej, Małgorzaty Walewskiej, śpiewając "Time to say goodbye" na dachu siedziby Polsatu. Faktycznie, tuż po północy prowadzący Sylwestrowej Mocy Przebojów zapowiedzieli występ specjalny i zobaczyliśmy zapowiadaną parę. Okazało się jednak, że w rolę Andrea Bocellego wcielił się... Paweł Dudek, czyli Czadoman!

Wokalista zamienił się w tenora dzięki specjalistom pracującym przy produkcji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Przypomnijmy, że Czadoman wygrał jesienną edycję tego show, a Małgorzata Walewska jest jedną z jurorek w programie. Jak Wam się podobał ich wspólny występ?

Wyrzeźbione ciało Dody, błyskawice Michała Szpaka i korona Maryli Rodowicz. Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Rafał (gość)

  Niesamowity występ

  05.01.2021 22:09
 • Mphhfvh (gość)

  Fajne sztuczne niebo w tle

  03.01.2021 11:54
 • Janusz j (gość)

  Przepiękny , wzruszajacy występ , łzy się kręciły w oczach . Pożegnaliśmy wiele osób w minionym roku . Ja osobiście dwóch przyjaciół .

  02.01.2021 20:42
 • pomysłowy występ (gość)

  To naturalne, że stacja także i w Sylwestra współpracuje z osobami, z którymi pracuje na co dzień. Stąd obecność osób związanych z programami TTBZ i TzG. Zaśpiewali więc m. in. jurorka i ostatni zwycięzca TTBZ natomiast całość prowadzili m. in. gospodarze TzG oraz tancerz z programu Rafał Maserak. Szkoda, że pod kątem tanecznym jedynie był animatorem dla widzów. Pod kątem tańca dużo bardziej można było liczyć na Stefano Terrazzino, który i zaśpiewał i zatańczył. Rozczarował mnie natomiast Tomasz Barański. Jego grupa taneczna zrobiła fajną otoczkę całej imprezie, ale sam Tomek nie pojawił się na scenie ani razu.

  02.01.2021 15:55
 • Adler (gość)

  DNO DNA

  02.01.2021 12:45
 • eos (gość)

  ..tutaj jeszcze jest ściernisko, ale będzie pośmiewisko, a tam gdzie to kretowisko będzie stał mój wój...

  02.01.2021 08:00
 • MARIA BIADALSKA (gość)

  ŻENADA!!!

  02.01.2021 01:03
 • Anka (gość)

  Powiedziałabym że tytuł piosenki na Sylwestra był nietrafiony. To tak jakby zasugerować że czas już się żegnać (Z czym?) na początku Nowego Roku.

  02.01.2021 00:52
 • Małgo (gość)

  Występ pani Walewskiej z Czadomanem był rewelacyjny. Pani Malgorzata wyglądała zjawiskowo, wyszło z klasą i na poziomie w porownaniu do żenującego disco polo sylwestra z TVP. Oczywiste, ze para nawiązywała do programu Twoja twarz brzmi znajomo. Nie byłam rozczarowana gdy dowiedziałam się ze to Czadoman. Krytycy to zwolennicy TVP.

  01.01.2021 19:59
 • WWW (gość)

  Poniżej wszelkiej krytyki.

  01.01.2021 19:45
 • Anna (gość)

  Żenujące. Polsat niżej upaść nie mógł. Na prawdziwych artystów ich nie stać, tylko tanią siłę roboczą z lewicy.

  01.01.2021 17:05
 • Bożena (gość)

  Występ bardzo mi się podobał. Zapowiedziano panią Walewską i gościa specjalnego. Konferansjerzy nie powiedzieli, przecież że gość to Boccelli.

  01.01.2021 16:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×