Sylwia Dekiert zaręczona! Dziennikarka TVP Sport przyjęła oświadczyny ukochanego na greckiej wyspie Kos!

Sylwia Dekiert zaręczona! Dziennikarka TVP Sport pochwaliła się oświadczynami w mediach społecznościowych. Ukochany Dekiert oświadczył się jej na greckiej wyspie Kos. "Minęły 24h, a ja wciąż nie mogę uwierzyć!" - podpisała jedno ze zdjęć dziennikarka.

Multimedia

Sylwia Dekiert to dziennikarka sportowa, prezenterka i reporterka, związana z TVP od 2002 roku. W Telewizji Polskiej znalazła się dzięki... sukcesom Adama Małysza, które były tematem jej pracy magisterskiej. Tak trafiła na antenę programu młodzieżowego pt. „Rower Błażeja”, a dalej sukcesywnie pięła się po szczeblach zawodowej kariery. Oprócz prowadzenia wiadomości sportowych, Sylwia Dekiert ma na swoim koncie m.in. program “Orły Nawałki”, współprowadzenie “Dzień dobry Polsko” oraz programu “Wielki test”.

Gwiazdy "Sanatorium miłości" i "Dance, dance, dance" oraz śpiewająca Ola Szwed na konferencji TVP!Zobacz więcej

Pierwszym mężem dziennikarki był Rafał Darżynkiewicz, z którym ma dwóch synów. Choć w mediach nie pojawiła się informacja o rozpadzie ich małżeństwa, to drogi Sylwii Dekiert i Rafała Darżynkiewicza najwidoczniej się rozeszły. Dziennikarka w lipcu 2019 poinformowała bowiem swoich fanów na Instagramie, że przyjęła oświadczyny od swojego ukochanego Sławomira Nelupa, który zawodowo również związany jest z TVP Sport. Do zaręczyn doszło na greckiej wyspie Kos.

Minęły 24h, a ja wciąż nie mogę uwierzyć! -podpisała jedno ze zdjęć dziennikarka.

W komentarzach pojawiło się już mnóstwo gratulacji. Dołączamy się do życzeń!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lo (gość)

    Fajna dupa

    13.06.2021 23:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×