Sylwia Gliwa w "Rodzince.pl". Kogo zagra?

W tym roku wiele gwiazd postanowiło spędzić wakacje nad polskim morzem. Sylwia Gliwa również wybrała się nad Bałtyk. Aktorka jednak nie pojechała tam, by wypoczywać. Sylwia Gliwa gościnnie zagrała w popularnym serialu "Rodzinka.pl".

Multimedia

Kręcony w Gdańsku odcinek "Urlop" z udziałem Sylwii Gliwy będzie można zobaczyć już w piątek 20 listopada na antenie TVP2. - Nie mogę za wiele zdradzić na temat mojej roli, ale mam nadzieję, że widzom przypadnie do gustu ta postać – przyznaje Sylwia Gliwa. - Mam szczęście do grania kobiet, które są bardzo często podrywane przez mężczyzn. Tak też było i tym razem – śmieje się aktorka. Kto ją podrywał i czy zdobył klucz do jej serca? Już niebawem się o tym przekonamy!

- Cieszę się, że Patrick Yoka kolejny raz mi zaufał. Współpraca z nim to czysta przyjemność – mówi Sylwia Gliwa. Aktorka miała już okazję pracować z reżyserem podczas zdjęć do serialu "Powiedz tak", którego premiera już wiosną na antenie Polsatu. Gliwa zagra w nim, u boku Mikołaja Roznerskiego, jedną z głównych ról.

Aktorka miała okazję również poznać najmłodszą częścią obsady serialu. - To bardzo fajni chłopcy – ciekawi ludzi, chętni do dyskusji narożne tematy, a do tego bardzo kulturalni – wspomina Sylwia Gliwa. - Granie w tym serialu to dla nich z pewnością wielka przygoda, która otworzyła im drzwi do kariery i popularności. Choć sama w zerówce wszystkim powtarzałam, że będę aktorką, to uważam, że kilkuletnie dziecko nie może decydować o swojej przyszłości. Swojego dziecka nie oddałabym do żadnej produkcji telewizyjnej. Moja decyzja w tej kwestii w dużym stopniu determinowałaby jego przyszłość – wyjaśnia aktorka.

"Rodzinka.pl" z Sylwią Gliwą w piątek, 20 listopada o godz. 21:10 w TVP2!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×