Sylwia Grzeszczak i Liber wzięli ślub!

Do tej pory pojawiały się tylko plotki na temat ślubu Sylwii Grzeszczak i Libera. Para w końcu potwierdziła te infromacje na Facebooku.

Multimedia

Sylwia Grzeszczek i Liber spotykają się od kilku lat, choć o swoim związku nie mówili w mediach. Przed weekendem pojawiły się plotki o ślubie tej pary, jednak żadne z nich nie komentowało tych doniesień.

Profile Sylwii i Libera na Facebooku zostały zasypane przez fanów pytaniami o ślub.

W końcu Sylwia i Liber potwierdzili informacje, że są już po ślubie. Jednocześnie zapowiedzieli, że w mediach nie pojawią się zdjęcia z ich ślubu. Para pobrała się w poniedziałek, 28 lipca.

CZYTAJ TAKŻE: SYLWIA GRZESZCZAK I LIBER SĄ PARĄ!

"28 lipca 2014 r ..S+M= Ślub ten jest naszą prywatnością dlatego zależało nam aby odbył się w bardzo kameralnym gronie, wśród najbliższych nam osób.. nie ukaże się zdjęcie z ceremonii a później wywiad w którym oboje będziemy opowiadać o naszej miłości..Ale bardzo chcemy podziękować Wszystkim za życzenia ..Kocham muzykę dlatego wolę zaszyć się w swoich 4 ścianach tak jak robiłam to od dziecka i skomponować kolejne utwory by móc później z Wami wspólnie zaśpiewać na koncertach niż peplać w nieskończoność o prywacie!..Dziękuję za to że Jesteście tutaj i widzimy się na najbliższych koncertach!!!!!!!!!;) taka sytuacja;)" - napisała Sylwia.

"Niektórzy z Was mogli sądzić że odbyło się to już dwa dni temu , ja jednak chciałbym ogłosić że to właśnie dziś, w małym rodzinnym gronie wzięliśmy z Sylwią ślub. Dziękuję za życzenia i wsparcie!! pozdro !!" - napisał Liber.

Gratulujemy!

Komentarze

Skomentuj
  • gosia (gość)

    sylwia i marcin piotrowski zycze zam szczęścia i dużo miłości tu gosia bącz szczęśliwi razem

    04.08.2014 17:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×