sylwia grzeszczak

"The Voice of Poland". Nowa trenerka Lanberry budzi sprzeciw widzów! Fani formatu tęsknią za Michałem Szpakiem i komentują wybór produkcji

Lada chwila wystartuje 13. edycja programu "The Voice of Poland". Wiadomym już jest, że miejsce Sylwii Grzeszczak zajmie nowa osoba - Lanberry, czyli Małgorzata Uściłowska. Dla niektórych to powód do radości, ale nie brak też krytycznych głosów. Dla niektórych jej nowa rola to "żart", a swoje tezy podpierają niepowodzeniami artystki z przeszłości.

08.08.2022The Voice of Poland

Nowy juror "The Voice of Poland" jest już znany? Sylwię Grzeszczak miałaby zastąpić wokalistka, która już kiedyś próbowała swoich sił w "The Voice"

Od wielu miesięcy pojawiają się spekulacje związane ze składem jurorów w 13. edycji programu "The Voice of Poland". Według najnowszych medialnych doniesień, znane jest już zastępstwo dla Sylwii Grzeszczak, która postanowiła zrezygnować ze swojego udziału w programie. Widzowie mieliby zobaczyć na jej miejscu zdolną wokalistkę, odpowiedzialną za hity największych muzycznych gwiazd. O kogo chodzi?

06.08.2022The Voice of Poland

"The Voice of Poland". Justyna Steczkowska odnosi się do plotek o złych relacjach między Sylwią Grzeszczak a Markiem Piekarczykiem. "Fantazja, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością…"

"The Voice of Poland" ostatnio wywołuje liczne dyskusje wśród fanów. Widzowie nie byli zadowoleni z Sylwii Grzeszczak w roli jurorki. Wielu z nich zastanawiało się też, czy doniesienia o jej konflikcie z Markiem Piekarczykiem są prawdziwe. Do sprawy odniosła się Justyna Steczkowska.

18.11.2021The Voice of Poland

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×